Lekarze Lekarz medycyny pracy Tarnów

lekarz Leokadia Chrobak

ulica Ostrogskich 3
33-100 Tarnów

Polecam serdecznie. Najlepszy pediatra. Indywidualne podejście do każdego, bardzo sympatyczna Pani. Skarb
Opinia dodana przez: Marynka

lekarz Zbigniew Cholewa

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Bardzo kompetentny i staranny w stawianiu diagnozy a także metodyki leczenia . W moim przypadku znaczna poprawe osiągnął po dwóch dniach od zastosowaniu metody systemu transdermalnego
Opinia dodana przez: jerzy47

lekarz Agnieszka Szwiec-Obal

Lekarz rodzinny

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Bardzo miła i empatyczna Pani dr.Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu.Cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości.Nie zbywa.Serdecznie Polecam Panią dr.

lekarz Kazimierz Hulski

Lekarz medycyny pracy

Tarnów

Pan doktor nie dość że przemiły i bardzo sympatyczny to chętnie doradza jakie badania należy wykonać. Poza tym słucha a nie tylko mówi. Konsultuje z pacjentem metodę leczenia, zalecane leki i sposoby ich zażywania. Jednym słowem Dusza człowiek.

lekarz Janusz Swarowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Bardzo brakuje tego niezwykłego lekarza w Rejonie V w Tarnowie.Trudno będzie go zastąpić.Lekarz o ogromnej wiedzy i rzetelnym podejściu do pacjenta.Liczę na szybki Pana powrót do zdrowia Panie Doktorze

lekarz Grzegorz Kowalewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

33-100 Tarnów

Bardzo nie przyjemny lekarz, niestety trafiłam na niego podczas porodu który skończył się cesarka, Pan doktor nie uprzejmy, nie delikatny byłam nim przerażona

lekarz Małgorzata Barnaś

Hibnera 11a
33-101 Tarnów

Bardzo dobre i profesjonalnie odejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z czystym sumieniem!! Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️

lekarz Agnieszka Witkowska

SPGZOZ Pleśna, Lichwin, Rzuchowa
33-114 Tarnów

Stanowczo odradzam wizyty u Pani doktor, chyba ze chce się usłyszeć „teraz wszyscy kaszlą” oraz na kolejnej wizycie „No to już nie wiem co Pani jest” na wszystko najlepszy antybiotyk pomimo braku wskazania. Odmowa skierowania do specjalisty „teraz to się napewno Pani nie dostanie”. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Halina Armatys

Internista, Lekarz rodzinny

Murarska 10B
33100 Tarnów

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i jej opiekę lekarską oceniam bardzo dobrze. Jak u każdej osoby podchodzącej z sercem do swojej pracy,i z racji możliwego przemęczenia, i z racji wieku mogło jej się zdarzyć bardzo zasadnicze podejście do pacjentki, ale na pewno wynikało to z procedur i było to efektem troski. Stąd frustracyjne, publiczne wpisy uznaję w tym przypadku za bardzo krzywdzące.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Maria Skrabacz-Poręba

Lekarz medycyny pracy

33-100 Tarnów

Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, fachowa, zaangażowana,zawsze wysłucha, wytłumaczy. Polecam z całego serca!! :-)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Krzysztof Nachel

Lekarz medycyny pracy, Internista

nMedica
Polskiego Czerwonego Krzyża 26
33-100 Tarnów

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr ...

lekarz Józef Wojnar

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Sadowa 29
33-100 Tarnów

Do dzisiaj jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Doktora, który bezblędnie rozpoznał u mnie chorobę i skierował mnie tam, gdzie trzeba. Nawet lekarze, do których później trafiłem byli pod wrażeniem Jego kompetencji, że nawet specjaliści z ich dziedziny mają problemy z trafną diagnozą, a co tylko potwierdziły dodatkowe badania. Dzięki Doktorowi teraz cieszę zdrowiem i korzystam rozsądniej z życia. I nie zgadzam się z moim przedmówcą, że każdy lekarz ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Figura

Lekarz orzecznik ZUS

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Serdecznie polecam, lekarz jest kompetentny, stawia trafne diagnozy, a do tego jest bardzo uprzejmy.

lekarz Krzysztof Maczuga

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Lekarz bardzo miły, przyjazny. Budzi zaufanie i uważam że stawia trafne diagnozy. Od poczatku kiedy zaczał.pracę w Osieku bylam jego pacjentką i bardzo żałuję ze nie widzę pana doktora w grafiku. Czyżby już tu nie pracował.?
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sylwia Malinowska

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

Ja: Pacjent po kontakcie z człowiekiem COVID pozytywnym. Po ok. 7dniach z objawami (ból głowy, kaszel, mocne oslabienie). W ramach samoizolacji przyjechałem do Tarnowa gdzie mogę przebywać sam ( na codzień mieszkam z rodziną tj. żona, dzieci 11 i 4 l. w centralnej Polsce). Kontakt z lekarzem NPL w Tarnowie: imię, nazwisko, pesel. Krótki wywiad. Cisza. Niestety nie jestem w stanie pomóc, system zwariował, nie mogę wystawić skierowania na badanie. ...
Opinia dodana przez: Albert

lekarz Bassam Fahed

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
al. Matki Bożej Fatimskiej 2
33-100 Tarnów

Bardzo polecam. Super lekarz. Wszystko tłumaczy. Jest miły. Zawsze przyjmie. Byłem kilkanaście razy i zawsze pomógł. Do tego daje duże wsparcie mentalne. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ziemowit

lekarz Iwona Lewicka

Lekarz rodzinny

CenterMed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska
Plac Sobieskiego 2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz rodzinny; wyróżnia się w całym Tarnowie. Profesjonalna, konkretna. Duża pomoc dla pacjenta w trudnych sytuacjach zdrowotnych.

lekarz Dorota Wasylewicz

Lekarz rodzinny

Miejskie Centrum Stomatologiczne NZOZ Spółka z o.o.
inna Os. 25-lecia PRL 3A
33-100 Tarnów

Osoba nie kompetentna złośliwa myśląca że jest najmądrzejsza i pozjadala wszystkie rozumy lekarz orzecznik który nie ma nic wspólnego z neurologia czy rehabilitacja orzeka w sprawach neurologicznych (śmiechu warte)lekarz specjalista w medycynie rodzinnej orzekł w sprawach o których nie ma pojęcia i wydaje orzeczenie traktując osoby chore jak zło konieczne ta osoba nie powinna być orzecznikiem tak świadomie pisze osoba bo lekarzem to ona raczej nie jest lekarz powinien mieć ...
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Aleksandra Skrobot