lekarz Bassam Fahed

Lekarz rodzinny

W czwartek moja żona zgłosiła się z 3-letnim mocno kaszlącym synem do dr. Faheda. Niepokoił nas mocny kaszel, świszczący oddech i duszenie się dziecka w nocy. Pan doktor wyśmiał pytania mojej żony, syna osłuchał i postawił diagnozę. "To nic, przeziębienie" zalecenie; herbatę pić z miodem. W piątek w nocy wizyta na opiece całodobowej, niestety trafiliśmy na lekarza podobnego kalibru. W sobotę wizyta prywatna w Tarnowie, solidne badanie i USG. Diagnoza; ZAPALENIE PŁUC....... zwracam się teraz do pana doktora. Jak już nie potrafi pan leczyć, to przynajmniej niech pan będzie grzeczny bo takim lekarzem jak pan to może być każdy........

Bardzo polecam. Super lekarz. Wszystko tłumaczy. Jest miły. Zawsze przyjmie. Byłem kilkanaście razy i zawsze pomógł. Do tego daje duże wsparcie mentalne. Szczerze polecam

Totalne nieporozumienie. Podejście do piętnastolatki dramatyczne, krzyki jakieś głupie przygadanki, nie wiem jak ktoś taki może pracować z dziećmi.

Bardzo miły lekarz... A dla małego dziecka super podejście. Duże poczucie humoru, odpowiada na każde pytanie. Poświęca czas i tłumaczy na spokojnie. Czy jest dobrym specjalista jeszcze nie wiem bo jesteśmy w trakcie leczenia więc czas pokaże.