lekarz Andrzej Buragas

Prawdziwy lekarz z powołania, świetny diagnostyk, poświęca dużo czasu na kompleksowe badanie.Bardzo kompetentny.Wszystkie przepisywane leki sprawdzały się w 100proc.Kolejna wizyta była zbędna.Polecam

Lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Nigdy nie odmawia pomocy, udziela porad (w miarę możliwości) przez telefon. Bardzo spokojny i opanowany człowiek.

To prawda, bardzo opanowany człowiek, byłam w szoku jak potrafi dużo poświęcic czasu na wizycie, gdzie inni pacjenci czekają. Moja córeczka ma 3 miesiące i mam bardzo dużo pytań...na każde uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Lekarza rodzinnego wybrałam w Gryficach(bo tak nam doradzono) ale na pewno szybko się przepiszemy do Buragasa. Myślałam, że w Nowogardzie nie znajdę dobrego pediatry ale temu ufam w 100%

Wspaniały lekarz!!! Nie znam tak dobrego innego pediatry jak dr.Andrzej Buragas.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Jeżdżę do Niego z moim 10-letnim synkiem i zawsze dobrze rozpoznawał chorobę.Miesiąc temu urodziłam drugiego synka i już byłam profilaktycznie na kontroli u Pana doktora.Ufam temu lekarzowi i wszystkim Go polecam.Oby wszyscy pediatrzy poświęcali tyle czasu na badania naszych pociech.

witam serdecznie dziekuje bogu ze jest ktos taki w nowogardzie jak pan doktor bywalo ze z moim synem przychodzilam bo mial dusznosci i zapalenie krtani nidgy nie odmowil pomocy zbadal zawsze trafnie stawial diagnoze nie wiem co by bylo z moimi dziecmi teraz gdyby nie pan doktor poradzil jak postepowac nie wzial odemnie ani grosza

Bardzo dobry pediatra. Zawsze wyslucha, wytlumaczy, a przede wszystkim dokladnie zbada dziecko, co niestety dzisiaj zdarza sie nie czesto.

WSPANIAŁY LEKARZ I CZLOWIEK,DOBRY SPECJALISTA DUŻO CZASU POŚWIĘCA PACJENTOM MA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO DZIECI

Wspaniały lekarz.Lepszego pediatry w promieniu 50 km od Nowogardu nie znajdziecie.

Prawdziwy lekarz z powołania, świetny diagnostyk, poświęca dużo czasu na kompleksowe badanie,od stóp do głów - nawet przy katarze, dokładnie wyjaśnia rodzicom co się dzieje z dzieckiem. Nie naciąga na zbędne badania. Szybko reaguje w nagłych przypadkach. Bardzo kompetentny.