lekarz Andrzej Chojnacki

Neurolog

2,6
2,6

Nie polecam lekarza.Lekarz na wizycie nie chciał odpowiedzieć na bardzo proste pytanie - w jaki sposób mam dbać o siebie podczas stwierdzonej choroby, zero profesjonalizmu.Skierowanie jest tak wystawione,żeby nie było uznane.

Wspanialy lekarz swietny specjalista neurolog z całym sercen mogę polecic doktora jako neurologa.😉 Leczę się u Pana doktora Andrzeja Chojnackiego od kilku lat i zawsze na wizycie poświieca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Uprzejmy , dokładny i rzetelny potrafi zbadać pacjenta, dokładny wywiad , wytłumaczy powoli wszystko dokładnie prubuje znalesc najlepsze rozwiązanie, przyczyna problemu z ktorym pacjent sie zmaga. Zawsze stara sie pomusz na najwyższym poziomie . Oby było jak najwięcej takich lekarzy ktorzy tak wspaniale traktuje swoich pacjentów jak człowieka nie jak zlo konieczne i nastepny pacjent. Życzę Panu wszystkiego najlepszego doktorze , duzo zdrowia oraz siły dla Pana aby mogl doktor pomóc jak naj wiekszej liczbie pacjentów. Pozdrawiam .Karolina. 😉🙂

Nie zgodzę się z w/w opiniami. Po dzisiejszej wizycie u Pana Dr. (mimo iż nie byłam zapisana) Pan doktor wykazał się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Poświecił mi bardzo dużo czasu wysłuchał i skierował na odpowiednie badania. Polecam serdecznie. (Dobry Lekarz nie zawsze musi witać uśmiechem i wielką serdecznością)!!!

Bardzo nieuprzejmy, nie polecam. Podczas odwiedzin u chorego na jego oddziale zostałam ordynarnie wyrzucona z sali przez pana doktora, który był w sweterku i dżinsach i nie raczył nawet powiedzieć kim jest. Podczas rozmów jest oschły i nieuprzejmy, rodzina pacjenta z reguły go irytuje samą obecnością.

Bardzo nieuprzejmy, nie polecam.

Ja nie daję, za to inni dawali i efekt był dokładnie taki sam, czyli żaden - byle szybciej, byle jak. Żenada, że Starachowice mają takiego ordynatora (ordynusa)