Neurolog Starachowice

Starachowice

Byłam leczona na Oddziale.Pan doktor bardzo mi pomógł i postawił trafną diagnozę .Lekarz kompetentny i godny polecenia

Jolanta Sadowska-Kieszek Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLMED" - Filia w Starachowicach
Na Szlakowisku 8
27-200 Starachowice

Pani doktor to świetny specjalista i wspaniały człowiek rozumiejący pacjentów i oddany swojej pracy. Jeśli pacjent ma problem i coś go niepokoi pani doktor odbiera telefon nawet w dni wolne od pracy i spokojnie udziela informacji.Tacy lekarze obecnie rzadko się zdarzają. Nigdy nie pisałam opinii o lekarzach, ale o tej Pani doktor warto!Polecam!

Opinia dodana przez: marzena

Starachowice

Do Pani doktor Rymarczyk trafiłam z polecenia znajomej. Czytajac opinie miałam średnie odczucia ale szczerze polecam!!!! Dziwie się, ze ktokolwiek może mieć jakieś zastrzeżenia do pracy i profesjonalizmu Pani doktor. Czuje, ze czas (prawie 50 min.)poświęcony na szczegółowo przeprowadzony wywiad i badanie oraz wskazówki i zaproponowany sposób leczenia to w końcu strzał w 10! Szukałam pomocy już bardzo, bardzo długo u wielu specjalistów. Dodatkowo to przesympatyczna i ciepła osoba co dla mnie ma ogromne znaczenie. Dziękuje Pani Doktor!!!!

Opinia dodana przez: Zuzanna

Prywatny Gabinet Neurologiczny
Krywki 11
27-200 Starachowice

Słyszałam od kilku osób, że Pani Doktor przyjmując w prywatnym gabinecie jest bardzo miła, ale przyjmując w szpitalu na nfz zachowuje się skandalicznie. Po kilkuminutowym spóźnieniu nie ze swojej winy dostałam okropny ochrzan, że marnuje jej czas itp, że ona ma tylko 15 min na jednego pacjenta i sama sobie skróciłam swój czas wizyty. Pani Doktor jest nie uprzejma, arogancka, pacjentów ma za nic. Jeśli chodzi o wizytę na nfz to polecam poczekać chwilę dłużej, a pójść do innego lekarza. Bo do niej się czeka najkrócej, ale nerwowa atmosfera przy wizytach nie rekompensuje tego wszystkiego. W najbliższym czasie mam zamiar przenieść się do innej Pani Doktor, też na nfz, ale podobno o niebo milszej.

Opinia dodana przez: Paulina

szpital powiatowy

Starachowice

Nie zgodzę się z w/w opiniami. Po dzisiejszej wizycie u Pana Dr. (mimo iż nie byłam zapisana) Pan doktor wykazał się bardzo dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Poświecił mi bardzo dużo czasu wysłuchał i skierował na odpowiednie badania. Polecam serdecznie. (Dobry Lekarz nie zawsze musi witać uśmiechem i wielką serdecznością)!!!

Opinia dodana przez: Kaśka

Starachowice

DOBRY lekarz nie piszcie glupot ja tez chodze i nie nazekam dostaje rechabilitacje leki i mi pomaga nie jest bogiem zeby kazdemu pomuc ,jest uprzejmy nawet mnie zgadal dlaczego tylko raz w roku bylam uniego a chodze kasowo.

Opinia dodana przez: ZUZANNA

PZOZ STARACHOWICE