lek. stom. Andrzej Chramiec

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znajomość języków obcych:
- angielski

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!

Bardzo dokładny stomatolog. Wzbudza zaufanie przez swoje profesjonalne podejście i techniki pracy. Wizyta nie jest tania, ale warto! Bardzo polecam.

Polecam pana doktora. To lekarz do tzw. 'trudnych przypadków'. Moje leczenie było na prawdę skomplikowane, byłam przygotowana już na to, że ząb stracę ale całe szczęście trafiłam do pana doktora. Wizytę polecił mi mój stomatolog i nie żałuję. Mam na pana doktora pełne zaufanie

Polecam wszystkim! Świetny lekarz, prawdziwy specjalista. Byłam już u kilku stomatologów i całe szczęście trafiłam wkońcu do pana Doktora. 100% profesjonalnie