lekarz Andrzej Cichosz

2,7
2,6
2,7
2,5

Wcześniej czytałam komentarze i w swojej naiwności myślałam, że są przesadzone.Unikajcie tego lekarza, jeżeli chcecie być zdiagnozowani, leczeni i potraktowani poważnie. Tytuł to nie wszystko. Bardziej kompetentny, rzeczowy i empatyczny był lekarz po studiach.

nie polecam tego lekarza, w sytuacji gdy dotarłem do jego gabinetu trzymając się ściany, stwierdził, że mam wrócić do pracy, bo nic mi nie jest. Nie przyszedłem do niego po zwolnienie lekarskie. Aktualnie jestem po 2 udarach mózgu. W tym ostatni nastąpił krótko po wizycie u tego lekarza

Nie polecam poza uprzejmością nic więcej. Tak źle się czuję od kilku miesiecy a doktor kazał mi się uśmiechać...! Czułam się niepoważnie potraktowana a kasa poszła.

MOIM ZDANIEM NIE JEST TO DOBRY LEKARZ, NIE POLECAM.

MOIM ZDANIEM NIE JEST TO DOBRY LEKARZ, NIE POLECAM.

Idźcie do doktora na NFZ - niezapomniane wrażenie, zalecił mi dużo uśmiechu itp. Na moje pytanie czemu boli mnie głowa, zapytał czy czasem nie dostałam w "makówkę"... bez komentarza

Nie szufladkuje ludzi poświęca im czas pierwszy jest pacjent a nie jego kasa polecam normalny z niego człowiek

super lekarz polecam poprzedni komentarz jest bez sensu bardzo mily i dobry człowiek

nie lubie go, jest głupi, przyszedłem a ten udaje swojego syna i gra w WOWA

nie lubie go, jest głupi, przyszedłem a ten udaje swojego syna i gra w WOWA