Takiego lekarza jak Pan Andrzej Czech ze świecą szukać. To bardzo kompetentny lekarz pediatra, uwielbia dzieci co okazuje na każdej wizycie, lekarz z powołania. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, szanujący ludzi. Wykazuje ogromna empatię w kontakcie z pacjentem. Jako matka dwójki dzieci mam stuprocentowe zaufanie do Pana doktora, który leczy moją rodzinę już od prawie dziesięciu lat. Szacunek.......

Lekarz z powołania. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczy. Ufam mu w 100 % jeeśli chodzi o moje dziecko i jego zdrowie. Polecam wszystkim.

Jest bardzo uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Zawsze znajduje czas dla pacjenta i szczegółowo wyjaśnia problem.

Ja znam Pana Doktora jako wykładowcę,ale wiem,że jest znakomitym pediatrą i mam nadzieję w przyszłości przyprowadzać do niego swoje dziecko:)

Odradzam tego lekarza, jeżli się jest farmaceutą z zawodu to nie ma problemu, w innym przypadku nie znając się na lekach, Pan doktor nie wie co przepisac. Tj. jak mu nie powiesz co to nic nie przepisze. Bardzo ciekawski wszystkiego innego niż problem z jakim się do niego przychodzi.

Pan Doktor Andrzej jest lekarzem z powołania.Każdemu pacjentowi poświęca maximum uwagi i czasu.Potrafi z niezwykłą cierpliwością wysłuchać pacjenta,a później mu wszystko wytłumaczyć,a nawet jak trzeba to narysować:)Moja rodzina i ja mamy do Pana Doktora 100% zaufanie.Jego diagnozy zawsze są trafne.Z czystym sumieniem mogę Go polecić.Wspaniały Człowiek,Wspaniały Fachowiec!!!