Filtruj terminy

Lekarz Rodzinny Legnica

lekarz Artur Zięba

legnica,ul.biegunowa
59-220 Legnica

Jeden z najlepszych lekarzy. Zainteresowany chorobą pacjenta. Dzięki lekarzowi mogę normalnie funkcjonować. Byłam u specjalistów w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, którzy od razu dawali straszne diagnozy. Dr Artur Zięba poświęca dość dużo czasu dla każdego pacjenta, kieruje na dodatkowe badania bez problemu. Jedyny minus to przychodnia. Wieczne kolejki, telefonicznie nie ma szans na rejestracje i nastawienie niektórych Pań w okienku… brak słów. Mimo to warto czekać i nie wyobrażam sobie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Urszula Niedzielenko

59-220 Legnica

Pani doktor nie ma pojęcia o leczeniu małych dzieci, a takich pacjentów też przyjmuje. Leki sprawdza w encyklopedii czy może je podać dziecku. Nawet z dzieckim czeka się godzinami na wizytę, mimo, że była wyznaczona konkretna godzina. 6 miesięczny maluszek jak się później okazało miał zapalenie oskrzeli a Pani doktor powiedziała, że to katar spływa mu do gardła. Dla dorosłych z diagnozą też się myli. Nie polecam.

lekarz Robert Korc

ulica Biegunowa 2
59-220 Legnica

Czytam te dziwne opinie i zastanawiam się czy szukacie dziury w całym czy po prostu przytulenia i głaskanie przez lekarza?. Lekarz to zwykły rzemieślnik który wykonuje pracę jak elektryk czy mechanik samochodowy tylko ma do zdiagnozowania bardziej skomplikowane "urządzenie". Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Jan Duda

59-220 Legnica

Leczę się wraz z rodzina u Pana doktora od dnia istnienia przychodni jestem bardzo zadowolona, kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy, podpowie i nie szpikuje pacjenta od razu antybiotykami, polecam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Przemysław Grześkowiak

59-220 Legnica

To mój lekarz od wielu lat, często go odwiedzam. Nie ma kolejek, bo system przyjęć jest sprawny. Nie ma problemu ze skierowaniami. Nie bagatelizuje chorób, potrafi uspokoić pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Czech

Izerska 35
Legnica

Takiego lekarza jak Pan Andrzej Czech ze świecą szukać. To bardzo kompetentny lekarz pediatra, uwielbia dzieci co okazuje na każdej wizycie, lekarz z powołania. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, szanujący ludzi. Wykazuje ogromna empatię w kontakcie z pacjentem. Jako matka dwójki dzieci mam stuprocentowe zaufanie do Pana doktora, który leczy moją rodzinę już od prawie dziesięciu lat. Szacunek.......

lekarz Wojciech Pyziński

59-220 Legnica

Jeden z najlepszych lekarzy rodzinnych z Legnicy. Konkretny i bardzo profesjonalny. Widac z drugiej strony ze, jego celem jest szybkie wyleczenie pacjenta, i doktor nie lubi wdawac sie w bezsensowne pogawedki.
Opinia dodana przez: Simon

lekarz Alicja Lisicka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

jak zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Jestem jej pacjentem od 1998 roku i nie zamierzam tego zmieniać

lekarz Wanda Aszurkiewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor już z drugim dzieckiem. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia. Nie daje antybiotyków "na wszelki wypadek".
Przy wizytach z pierwszym dzieciem nie bardzo wierzyłam w zalecenia i sprawdzałam nawet u innego lekarza na prywatnej wizycie, co mi przypisze. Dałam się jednak przekonać, że antybiotyk to ostateczność. Dzieci pod Jej opieką bardzo mało chorują, są zahartowane i nie przeziębiają się tak często jak inne z mojego otoczenia. Polecam ...

dr Anna Wolak

ulica Biegunowa 2
59-220 Legnica

Potwierdzam całkowicie poprzednią opinie Pana Romana ponieważ nie raz przeżyłem to samo lub inne zgrzyty i różnice zdań w różnych sytuacjach w kontakcie z Panią doktor, które nie będę opisywał gdyż pewnie by miejsca zabrakło na tym forum. Mimo wszystko daleki jestem od nazywania tej Pani kanalią, mimo wszystko nie powinno się nikomu ubliżać . Po prostu Pani doktor miała zły dzień.
Tyle tylko , że takie dni miewa Ona ...
Opinia dodana przez: Józef

Lekarze rodzinni w Legnicy