lekarz Artur Zięba

Lekarz rodzinny

Jeden z najlepszych lekarzy. Zainteresowany chorobą pacjenta. Dzięki lekarzowi mogę normalnie funkcjonować. Byłam u specjalistów w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, którzy od razu dawali straszne diagnozy. Dr Artur Zięba poświęca dość dużo czasu dla każdego pacjenta, kieruje na dodatkowe badania bez problemu. Jedyny minus to przychodnia. Wieczne kolejki, telefonicznie nie ma szans na rejestracje i nastawienie niektórych Pań w okienku… brak słów. Mimo to warto czekać i nie wyobrażam sobie innego lekarza, który by tak dbał o dobro pacjenta.

Lekarz przez duże "L". Pan Zięba to osoba która posiada wiedzę, potrafi właściwie pomóc choremu człowiekowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Polecam wszystkim a Jemu dziękuję.

Bardzo dobry lekarz rodzinny,polecam.Stawia trafne diagnozy,sposób leczenia bardzo dokładny.Zleca szczegłowe badania labolatoryjne oraz u specjalistow.

Bardzo dobry lekarz rodzinny,polecam.Stawia trafne

mozna z duuuuza doza zaufania powierzyc swoje zdrowie panu Arturowi !! a mysle, ze i duszy pomoze !!!

prawdziwe komenterze sa pod drzwiami do lekarza - a te sa negatywne - DLACZEGO ? Panie doktorze !

byl indywidualnoscia w przychodni - teraz manieryzm !

byl indywidualnoscia w przychodni - teraz manieryzm !

mysle, ze gore bierze "rutyna" i ilosc przerobu pacjentow .....

mysle, ze gore bierze "rutyna" i ilosc przerobu pacjentow .....

W końcu znalazłam lekarza dla swojego dziecka takiego jakiego szukałam. Poświęca każdemu pacjentowi tak dużo czasu ile jest potrzeba. Pierwszy raz wyszłam od lekarza wiedząc wszystko co mam robić- a nie tylko recepta i do widzenia. Lekarz się cały czas dokształca i leczy wg nowych odkryć medycznych. Rejestracja jest na konkretne godziny, lecz przeciągają się w czasie. Moim zdaniem warto poczekać trochę dłużej na wizytę w zamian za kompleksowe zajęcie się zdrowiem.

lekarz bardzo bardzo się zmienił!!! , osobom starszym mówi co innego a co innego wypisuje liczy na to że tak szybkio nie zauważą !! CELOWO WPROWADZA ICH W BŁĄD, A TAKI RELIGIJNY!!! jeśli nie chce czegoś wypisać starszej osobie to niech jej to wytłumaczy, a nie przytakuje, a potem robi co innego OCHYDA - proszę uważać. O skierowanie trzeba sie wykłucać!! gdzie inni lekarze w tej samej przychodni nie robią problemu i jakoś mogą i nikt ich nie zwalnia z pracy, ani sami nie płacą za te wyniki jak tłumaczy się Pan Zięba. Pan Zięba to zupełnie inny lekarz i podobne opinie mają inni pacjenci wystarczy posłuchać na poczekalni tak mozna wybrać innego lekarza ale lekarz jest dla nas a nie odwrotnie ale wielu lekarzom to jeszcze nie przychodzi do główki!!!!

Jestem pod pozytywnym wrażeniem Pana doktora. Niezwykle cierpliwy i pozytywnie nastawiony do ludzi. Grzeczny, uprzejmy, sympatyczny. POLECAM!!!