lekarz Artur Zięba

Lekarz rodzinny

Znam wielu lekarzy ale doktor Artur Zięba jest wysoko nad nimi!!! Szczerze polecam!!!!!

Lekarz jeden z najgorszych z jakim miałem do czynienie nie dba o pacjenta, przyjmuje 40 minut jedna osobę publicznie bo przecież niech pozostałe idą prywatnie bo dla innych zabraknie miejsc. A prywatnie lekarze przyjmują maksymalnie 7 minut pacjenta (bo przecież zarobi się więcej kasy)

To jest lekarz jak z serialu, z powołaniem, życzliwy, wszechstronny, rozmawia z pacjentem i jest otwarty na pytania. Wg mnie idealnie łączy łagodne metody naturalne z osiągnięciami medycyny. BAAAArdzo polecam

Bardzo dobry specjalista. Dokłębnie bada przyczyny choroby. Stawia na profilaktykę.

TO KOMPETENTNA OSOBA POLECAM PANA DOKTORA PACJENTOM.

TO KOMPETENTNA OSOBA POLECAM PANA DOKTORA PACJENTOM.

Podstawowa zaleta dr Zięby to słuchanie pacjenta i mozliwość dyskusji z nim nt. choroby, leczenia itd. Lekarz, który dopuszcza odmienność zdania pacjenta i wysłuchuje pacjenta, a nie zbywa, bo kolejka za drzwiami.

Chyba najlepszy z legnickich lekarzy rodzinnych z jakim się spotkałam!świadczą też o tym gigantyczne kolejki do pana doktora,aż trudno do niego się dostać.Ja nie jestem jego pacjentką,ale chciałabym, bo pomógł mi w naprawdę kryzysowej sytuacji.

super doktor leczy mnie na cukrzyce bardzo konkretny i stanowczy martwi sie o zdrowie swoich pacjentow lekarz z powolania

Pan dr Zięba jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam :)

Pan dr Zięba jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam :)