lek. dent. Andrzej Dudek

Od kilku lat jestem stałą pacjentką w gabinecie Focus Promedi. Cenię profesjonalizm Pana Doktora, jego zaangażowanie, cierpliwość i czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego, protetycznego (nowa korona wygląda jak własny naturalny zdrowy ząb), a zwłaszcza nowoczesnego leczenia próchnicy pod mikroskopem. Bardzo miły personel w estetycznym stale unowocześnianym gabinecie. Wszystkim gorąco polecam :-)

Polecam. Bardzo miły lekarz.Profesjonalista. Wszystko szczegółowo wyjaśnił przed i po leczeniu. Bardzo miła atmosfera i obsługa. Sprawne umawianie wizyt i kontakt z pracownią.

Polecam doktora Dudka.Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Korzystam z usług pana doktora wraz z cała moją rodziną.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Stomatolog dziecięcy