Ten dentysta jest prawdziwym wirtuozem, jeżeli chodzi o ratowanie zębów.Spisanych na straty przez innych dentystów.Śmiało można powiedzieć że w swoim fachu jest " lata świetlne " przed peletonem. I do tego nie jest drogi. Polecam gorąco.

Ludzie, ja nie jestem z Przemyśla tylko ze Sląska i powiem wam , że nie byłem u lepszego dentysty jak ten Pan. Wyrwał mi zęba w 5 sek. i w dodatku bez żadnego bólu. Absolutny profesjonalizm. Dla mnie mistrz świata. Pozdrawiam Panie doktorze. Robert z Jaworzna

Polecam gorąco!!! Lepszego dentysty nie spotkałam w świecie, miły, uprzejmy, cierpliwy, wszytsko dokładnie tłumaczy. Co najważniejsze uratował mi zęba, który był spisany na straty. W porównaniu do innych dentystów wcale nie wyróżnia się ceną a jedynie wysoką jakością usług. Aż załuję że wcześniej do niego nie trafiłam:/

Absolutny profesjonalista.Jestem jego pacjentem 15 lat i nie straciłem pod jego opieką ani jednego zęba.Moi znajomi którzy korzystają z jego usług twierdzą ze spokojnie na wizytę do tego stomatologa idą bez żadnego stresu. Też ich opinia o tym lekarzu ,jest pozytywna.

Gdybym trafiła tam wcześniej!!!!Jest to mój Nr 1(skomplikowany zabieg chirugiczny miałam wykonany dużo lepiej i sprawniej niż na klinice w KRAKOWIE!!!!

Witam.Miałem u tego Pana robione "LAKI" na zębach i wszystkie po 1 roku musiałem usunąć!!! Na dodatek zęby mi się popsuły z tych "LAKÓW" i znów dodatkowe koszty i BÓL. Koszt wizyt u tego Pana to też nie jest niski. Raczej NIE polecam.

Koszt wizyt u tego Pana to też nie jest niski.
Raczej NIE polecam.

Jest naprawdę godny zaufania :) Polecam go wszystkim :)

Jest naprawdę godny zaufania :) Polecam go wszystkim :)

polecam , bezbolesnie leczy zeby , zaklada ladne wypelnienia , tlumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania

lekarz ,do którego można spokojnie iść na leczenie..

lekarz ,do którego można spokojnie iść na leczenie..

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Przemyśl"?

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2