Stomatolog Przemyśl

lekarz Małgorzata Kęnska

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2
37-700 Przemyśl

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.
Opinia dodana przez: Agata

Zbigniew Serefko

Stomatolog, Ortodonta

Dolińskiego 6 lok. 10
37-700 Przemyśl

Niestety muszę wystawić negatywną opinię ponieważ lekarz wpakował mnie tylko w koszty i dodatkowe kłopoty. Moja wizyta była raczej profilaktyczna - od czasu do czasu czułam lekkie mrowienie w zębie który już wcześniej był leczony. Lekarz zrobił zdjęcie, ale uznał że ból nie pochodzi od tego zęba tylko od wyrzynającej się ósemki. (teraz ból jest dużo silniejszy i dodatkowo leczenie jest bardziej skomplikowane - ząb był jednak chory ale lekarz ...

Robert Makuch

Przemyśl

4 m-ce leczyłem i poprawiałem estetykę zębów, dr Makuch zdecydowanie top1. Jakoś i profesjonalizm rewelacja. Cena? (bo czytam tu o jakichś kosmicznych stawkach?) powiedzmy 110% ceny średniej przemyskiej, ale jakość materiałów i efekt bronią się z wielkim zapasem. W sumie nie poleciłbym tylko w 2 przypadkach: jeśli ktoś ma jakieś małe plombki do zrobienia i ich cena gra jakąś rolę oraz jeśli ktoś nie lubi znieczuleń (dr robi najlepsze znieczulenia ...

lek. dent. Anna Ląg-Dąbek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

DENTA-MED
J.SŁOWACKIEGO 19
37-700 Przemyśl

Pani Doktor jak i Asystentka mają bardzo profesjonale podejście do pacjentów zarówno tych dorosłych jak i małych dzieci. Miła atmosfera w gabinecie i rozmowa zlikwidowała moje stresy i mojego dziecka . Sprzęt w gabinecie bardzo nowoczesny , czysto super lokalizacja w centrum miasta .
Ceny jak na prywatny gabinet nie są wygórowane to najważniejsze i jakościowo polecam materiały na których Pani Dr pracuje.
Serdecznie polecam Panią Anię satysfakcja gwarantowana ...

Andrzej Duplaga

Przemyśl

Ten dentysta jest prawdziwym wirtuozem, jeżeli chodzi o ratowanie zębów.Spisanych na straty przez innych dentystów.Śmiało można powiedzieć że w swoim fachu jest " lata świetlne " przed peletonem. I do tego nie jest drogi. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Talbot

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Niewielki, różowy ;), wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet. Usługa stomatologiczna na najwyższym poziomie.
Pan Maciej poprawiał mi kilka zębów zniszczonych przez poprzednich dentystów. Jednocześnie uchronił mnie przed leczeniem kanałowym. Zawsze wszystko robi bardzo, bardzo dokładnie i cierpliwie oraz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Dokładnie tłumaczy i opowiada jak będzie wyglądał przebieg leczenia.
Jedym zdaniem.. Bardzo profesjonalny i kompetenty człowiek. Zdecydowanie najlepszy w Przemyślu i okolicach.

Andrzej Kornecki

Stomatolog, Protetyk

Przemyśl

Bardzo duży pozytyw. Chodzą do niego od wielu lat moi rodzice, chodzę ja i już na pewno z moim synkiem też będę chodziła do Pana doktora. Bardzo miły, konkretny, nie jednego zęba mi uratował :) Bardzo duży profesjonalizm i wiedza a przede wszystkim kultura osobista!

lek. dent. Lidia Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu.
Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą.
Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek.

Edmund Hałasik.

lek. dent. Małgorzata Długosz-Gwizdak

Piotra Skargi 1
37-700 Przemyśl

Nareszcie ktoś solidnie wyleczył mi zęba. Jeśli macie problem z zębem/zębami, każdy wierci i za kilka miesięcy znowu coś się dzieje to warto w końcu to wyleczyć - Polecam ta Panią

lek. dent. Mariusz Machaj

Przemyśl

Uprzejmy i kompetentny, wspaniały kontakt z dziećmi

Stomatolodzy w Przemyślu