Stomatolog Przemyśl

lekarz Małgorzata Kęnska

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2
37-700 Przemyśl

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.
Opinia dodana przez: Agata

Zbigniew Serefko

Stomatolog, Ortodonta

Dolińskiego 6 lok. 10
37-700 Przemyśl

Niestety muszę wystawić negatywną opinię ponieważ lekarz wpakował mnie tylko w koszty i dodatkowe kłopoty. Moja wizyta była raczej profilaktyczna - od czasu do czasu czułam lekkie mrowienie w zębie który już wcześniej był leczony. Lekarz zrobił zdjęcie, ale uznał że ból nie pochodzi od tego zęba tylko od wyrzynającej się ósemki. (teraz ból jest dużo silniejszy i dodatkowo leczenie jest bardziej skomplikowane - ząb był jednak chory ale lekarz ...

Robert Makuch

Przemyśl

4 m-ce leczyłem i poprawiałem estetykę zębów, dr Makuch zdecydowanie top1. Jakoś i profesjonalizm rewelacja. Cena? (bo czytam tu o jakichś kosmicznych stawkach?) powiedzmy 110% ceny średniej przemyskiej, ale jakość materiałów i efekt bronią się z wielkim zapasem. W sumie nie poleciłbym tylko w 2 przypadkach: jeśli ktoś ma jakieś małe plombki do zrobienia i ich cena gra jakąś rolę oraz jeśli ktoś nie lubi znieczuleń (dr robi najlepsze znieczulenia ...

lek. dent. Anna Ląg-Dąbek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

DENTA-MED
J.SŁOWACKIEGO 19
37-700 Przemyśl

Pani Doktor jak i Asystentka mają bardzo profesjonale podejście do pacjentów zarówno tych dorosłych jak i małych dzieci. Miła atmosfera w gabinecie i rozmowa zlikwidowała moje stresy i mojego dziecka . Sprzęt w gabinecie bardzo nowoczesny , czysto super lokalizacja w centrum miasta .
Ceny jak na prywatny gabinet nie są wygórowane to najważniejsze i jakościowo polecam materiały na których Pani Dr pracuje.
Serdecznie polecam Panią Anię satysfakcja gwarantowana ...

Andrzej Duplaga

Przemyśl

Ten dentysta jest prawdziwym wirtuozem, jeżeli chodzi o ratowanie zębów.Spisanych na straty przez innych dentystów.Śmiało można powiedzieć że w swoim fachu jest " lata świetlne " przed peletonem. I do tego nie jest drogi. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Talbot

lek. dent. Maciej Kędzierski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Chopina 10a
37-700 Przemyśl

Niewielki, różowy ;), wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet. Usługa stomatologiczna na najwyższym poziomie.
Pan Maciej poprawiał mi kilka zębów zniszczonych przez poprzednich dentystów. Jednocześnie uchronił mnie przed leczeniem kanałowym. Zawsze wszystko robi bardzo, bardzo dokładnie i cierpliwie oraz dba o dobre samopoczucie pacjenta. Dokładnie tłumaczy i opowiada jak będzie wyglądał przebieg leczenia.
Jedym zdaniem.. Bardzo profesjonalny i kompetenty człowiek. Zdecydowanie najlepszy w Przemyślu i okolicach.

Andrzej Kornecki

Stomatolog, Protetyk

Przemyśl

Bardzo duży pozytyw. Chodzą do niego od wielu lat moi rodzice, chodzę ja i już na pewno z moim synkiem też będę chodziła do Pana doktora. Bardzo miły, konkretny, nie jednego zęba mi uratował :) Bardzo duży profesjonalizm i wiedza a przede wszystkim kultura osobista!

lek. dent. Lidia Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Pani Lidia Skowronek to bardzo uprzejma i solidna w swej profesji lekarz stomatolog, których niewiele można spotkać w innych gabinetach stomatologicznych w Przemyślu.
Za swoją rzetelną i fachową pracę oraz za reprezentowaną kulturę osobistą w kontaktach z pacjentami w pełni zasługuje na ocenę bardzo dobrą.
Przy okazji zachęcam wszystkich będących w potrzebie do kompleksowego leczenia swojego uzębienia u Pani Dr Skowronek.

Edmund Hałasik.

lek. dent. Małgorzata Długosz-Gwizdak

Piotra Skargi 1
37-700 Przemyśl

Nareszcie ktoś solidnie wyleczył mi zęba. Jeśli macie problem z zębem/zębami, każdy wierci i za kilka miesięcy znowu coś się dzieje to warto w końcu to wyleczyć - Polecam ta Panią

lek. dent. Marta Machaj-Doraczyńska

37-700 Przemyśl

P. Marta od kilkunastu lat "opiekuje się" moimi zębami i z ręką na sercu zaręczam, że nigdy do innego stomatologa się nie udam i żadnemu innemu nie zaufam (do tego stopnia, że na chwilę obecną dojazd do gabinetu dla mnie to jakieś 250 km mimo to nikt inny mnie leczyć nie będzie), świetna lekarka polecam wszystkim !

Stomatolodzy w Przemyślu