lek. dent. Anna Ląg-Dąbek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ODRADZAM, KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA, ZROBIŁA MI UBYTEK PO GODZINIE WYPADŁO I WMAWIA MI ŻE TO MOJA WINA, OD WYJŚCIA Z GABINETU NIC NIE JADŁAM, TYLKO PO OKOŁO GODZINIE ZJADŁAM KOLACJĘ I PLOMBA ZOSTAŁA W CHLEBIE, ŻENADA, ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!!

raczej jest o.k(bez marudzenia robi to co należy,ale asystentka jakaś przemondrzała,stroiła miny podczas wizyty)zabieg bezbolesny=znieczulenie działało)

Pani Doktor jak i Asystentka mają bardzo profesjonale podejście do pacjentów zarówno tych dorosłych jak i małych dzieci. Miła atmosfera w gabinecie i rozmowa zlikwidowała moje stresy i mojego dziecka . Sprzęt w gabinecie bardzo nowoczesny , czysto super lokalizacja w centrum miasta . Ceny jak na prywatny gabinet nie są wygórowane to najważniejsze i jakościowo polecam materiały na których Pani Dr pracuje. Serdecznie polecam Panią Anię satysfakcja gwarantowana :) Pozdrawiam dzielny pacjent ! :)

Serdecznie polecam Panią Anię satysfakcja gwarantowana :)
Pozdrawiam dzielny pacjent ! :)

nie polecam wręcz odradzam, dwie wizyty co wizyta 100 a wypełnienie wypadło po raz trzeci, już tam nie pójdę, żadnej gwarancji nic kompletnie nic! a wmawia mi że to trudny ubytek, jak się nie umie to trzeba się na kursy jakieś udać i się podszkolić, kożystać z nowości a nie używać przestarzałych materiałów bo są tanie , sorry ale ODRADZAM!!!

Powtórnie korzystałem z pomocy Pani Doktor,miała wprawdzie opóźnienie,ale jak przyszła moja kolej zostałem potraktowany z całą uwagą.Super miła atmosfera i wesoły nastrój w gabinecie zlikwidował moje stresy dentystyczne.Polecam wszystkim zestresowanym.

W jakim wieku mniej wiecej jest pani doktor

W jakim wieku mniej wiecej jest pani doktor

Pani doktor była miła tylko w czasie pierwszej wizyty. Potem tak bardzo się spieszyła, poganiała, że nie sprawdziła czy plomba została dobrze założona

Zdecydowanie Polecam, jeden z niewielu stomatologów w Przemyslu rzetelnie wykonujących swoją pracę, po wcześniejszych doświadczeniach u prywatnych dentystów zdecydowanie najbardziej kompetentna osoba nie licząca tylko na zyski, miło szybko i fachowo:-)

Bardzo polecam Panią Doktor i Panią asystentkę.Wizyta przebiegła w wesołej atmosferze,zadnych przykrych odczuc.Juz namawiam męża,aby też "dał sie złamac"i wyleczył sobie zabki

bardzo miła pani Doktor i pani Asystentka. zawsze pogodne i uśmiechnięte pozytywnie nastrajają i nie czuć bólu;)