lekarz Andrzej Dyl

1,9
1,4
1,4
1,5

Lekarz który jest chamski, lekceważący, obraża pacjentkę. Nie odpowiada na zadane pytania. Potrafi mieć pretensje do pacjentki że sama czegoś nie widziała. Ogólnie totalny brak kultury. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Co za beznadziejny lekarz. Zbył mnie, nic nie opomógł. Końcówka ciąży, problemy z ciśnieniem a on do mnie że co on na to poradzi, nie jest od tego. No to kto jest jak nie ginekolog. Minuta w gabinecie bo on nie jest od tego. Do internisty mnie wysłał.

Nie miły, nie delikatny nadęty bufon i w dodatku niekompetentny. Parę lat temu poszłam do niego z pewnym problemem i co szanowny pan doktor po zbadaniu mnie powiedział że jest tam wszystko w porządku chociaż dobrze wiedział z przeprowadzonego wywiadu że mam plamienia między miesiączkami i są one obfite i czuje \ból w podbrzuszu. I co utrwało kilka lat i te objawy spowodowały u mnie dużą anemię i co się okazało z badania ginekologicznego u innego lekarza że mam mięśniaka macicy. A samo badanie nie dość że samo w sobie ...

powiedział że jest tam wszystko w porządku chociaż dobrze wiedział z przeprowadzonego wywiadu że mam plamienia między miesiączkami i są one obfite i czuje \ból w podbrzuszu. I co utrwało kilka lat i te objawy spowodowały u mnie dużą anemię i co się okazało z badania ginekologicznego u innego lekarza że mam mięśniaka macicy. A samo badanie nie dość że samo w sobie jest nieprzyjemne to w wykonaniu tego lekarza staje się ledwo do zniesienia potem przez 7 dni chodziłam obolała.

Umówiłam moją nieletnią córkę na wizytę. To był błąd jakiego nigdy sobie nie wybaczę. Przed wizytą poprosiła mnie, żebym z nią weszła, a opuściła gabinet tylko na czas badania. W tedy wytłumaczyłam jej, że lekarz nie może przyjąć nieletniej pacjentki bez opiekuna, bo tak nakazuje prawo. Dr spóźnił się na wizytę 1.5h, ponadto gdy weszłyśmy do gabinetu zrobił mi straszną awanturę, że nie mogę wejść do gabinetu. Moja córka przerażona wybiegła z gabinetu wyrzucając po drodze kartę. Przełamała się dopiero przy wizycie u Dr. Chęcińskiego, który ma do niej znakomite podejście.

Lekarz nie miły,nie delikatny,nie umie odpowiedzieć na najprostsze pytania, zbywa pacjenta po wizycie u niego niczego się nie dowiedziałam i wyszłam z bólem bo badanie wykonał nie delikatnie.

zdecydowanie nie poleca lekarza, jeśli to nie rutynowa wizyta, gdy ktoś ma problem to w niczym on nie pomoże, nie wysyła na badania!!!!!- co jest podstawowym błędem, bo jasnowidzem nie jest

Kiedy czytam te bzdury to normalnie mi się śmiać chce :) Dr Dyl to lekarz tzw "starej szkoły"-może i oschły ale kompetentny i wykształcony w 100%! Z małymi zastrzeżeniami :) To nie lekarz dla Kobiet które BEZ BADANIA po 1minucie rozmowy marzyłyby o recepcie na tabl antykoncepcyjne-no tu akurat źle trafiły. Zawiodą się także Te,które już dzień po zapłodnieniu marzą o przejściu na L4. Żeby niektóre tematy komentować to najpierw trzeba je rozumieć-odrobina wiedzy drogie Panie bo ciąża to NIE CHOROBA a fizjologiczny stan. Osobiście chodziłam"państwowo" przez obie ciąże do ...

Kiedy czytam te bzdury to normalnie mi się śmiać chce :)
Z małymi zastrzeżeniami :)
Zawiodą się także Te,które już dzień po zapłodnieniu marzą o przejściu na L4.
Osobiście chodziłam"państwowo" przez obie ciąże do właśnie tego lekarza-NIGDY nie zostałam potraktowana lekceważąco,o wszystko mogłam dopytać,wszystko miałam na bieżąco wyjaśnione.
Inna bajka to to,że przez to że chodziłam"państwowo" zostałam olana przez lekarzy w myślenickim szpitalu i gdyby nie Ordynator to nie wiem jak by się to skończyło.
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Dyla!

Nigdy nie poleciłabym tego lekarza nikomu jest bezczelny arogancki,zbywa człowieka.Nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania.Lekceważy pacjentów.