lekarz Andrzej Falkowski

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i jego dolegliwości. Byłem u Pana Doktora z zaawansowana wieńcówką podczas jego dyżuru na SOR-ze w Szpitalu Czerniakowskim na ul.Stępińskiej. Lekarz naprawdę z powołania i rozumiejący swoją misję. Fachowa porada i diagnoza.

Jestem rozczarowana podejściem lekarza. przyszlam z całkowitą utrata głosu na co lekarz dal mi tylko aerozolu wziewny i stwierdził że samo przejdzie za 3 dni. Lekarza musiałam prosić o wydanie zwolnienia na co niechętnie wpisał mi zwolnienie na 3 dni mówiąc ze raczej należy zmienić dietke i zrzucić parę kilogramkow to odporność będzie większa. Lekarz nie poważny. Potraktował mnie jakbym chciała wymusić zwolnienie choć tak jak pisze nastąpiła całkowita utrata głosu,w pracy pracuje głosem. Co więcej jak chciałam pro okazji zapytać o cysty które mam na powiekach i poprosiłam o skierowanie do okulisty ten odpowiedział ze leczymy tylko jedna chorobę i ze skierowania nie da.