lekarz Andrzej Frejnagel

Kilkakrotnie usuwane znamiona barwnikowe - doktor bardzo życzliwy i za każdym razem wyjaśniał co robi. Profesjonalnie.

Bardzo polecam tego lekarza. Nie traktuje pacjenta jak bydlo tylko z duzym szacunkiem i potrafi na prawde pomoc da sie takze z tym Doktorem porozmawiac i o wszystko dopytac. Cierpliwy, serdeczny,profesjonalny

to bardzo niesympatyczny lekarz, nie szanuje pacjentow, daje wyraznie do zrozumienia ze liczy na lapowke, zachowuje sie jak prymityw, moze to nie tylko zachowanie ale jego prawdziwe oblicze. chodzi po gabinecie, przeklina i twierdzi ze pacjent nie jest ubezpieczony, mimo ze zostaje mu okazana potwierdzenie przelewu na ubezpieczenie zdrowotne (jestem na dzialalnosci). nie polecam nikomu! bardzo niekompetentny i na pewno zostanie zlozona skarga

specjalista w swojej dziedzinie, profesjonalne podejście do pacjenta.

specjalista w swojej dziedzinie, profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam bardzo uprzejmy i traktujący pacjenta indywidualnie

Polecam bardzo uprzejmy i traktujący pacjenta indywidualnie

Bardzo uprzejmy, kompetentny lekarz. Zabieg wykonał szybko i delikatnie. Poadrawiam