Andrzej Gabryel

Chirurg onkolog

3,7

Pan doktor jest najlepszy już czwarty raz miałam usuwany guzek i czuję się świetnie. I wszystkie pielęgniarki i cały personel są bardzo mili.

I wszystkie pielęgniarki i cały personel są bardzo mili.

przestrzegam , proszę o rozwagę , karygodna diagnoza , nie wskazującą na złośliwe zmiany , badanie na przełomie lipca , które nic nie wskazywało na zagrożenie , wcześniej po mamografii, stwierdzono zmiany w obrębie piersi , badanie przeprowadzone dwa lata wcześniej , mała zmiana 4mm, do kontroli i monitorowania, pech chciał że trafiłam do tego pana , trudno mi w tej sytuacji nazwać nawet lekarzem , badanie bardzo pobieżne, nieprofesjonalne ,ocena- bez zmian , na dzień dzisiejszy po 5 miesiącach guz inwazyjny 4,5 cmm. jak można to przeoczyć!!!!!! ten pan musi zawiesić praktykę !!! myślę ze wkrótce!!

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie raka, jestem już po leczeniu.duzo zawdzięczam panu doktorowi.