Andrzej Gaździak

1,8
1,8
1,9

Polecam lekarza zna się na chorobie umie dobrać właściwe lekarstwa jest uczciwy gdy tylko coś mi dolega zawsze mogę liczyć na lekarza

Zadzwoniłam do ośrodka na teleporade, udało mi się dostać do młodego Gazdziaka, powiększone węzły chłonne, ból ucha przechodzący na bark. Dostałam tydzień zwolnienia i antybiotyki. Powiedział w razie czego dzwonić, przedłużymy. Dzwonię odbiera Andrzej Gazdziak. " to nie jego sprawa mam sobie dzwonić popołudniu do Grzegorza, on nie wie o co chodzi" Karta pacjenta przed oczami. Mowie, ze jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i dzwonię do niego i jakim prawem mnie odsyła. "Pani nie będzie mnie pouczać nie ten wiek! Co Pani sobie wyobraża, jak Pani sobie chce chorobowe to proszę się przyjechać zbadać!" Rozmowa była tak chamska, że popłynęły mi łzy. Od tego lekarza pomocy nie otrzymacie.

Źle się poczułam i pojechałam na pogotowie w pt późnym wieczorem. Udzielili mi pomocy przyjeli zapisali leki ale kazali w poniedz iść do rodzinnego. Zachodze do rodzinnego do Gazdziak Andrzej. Zbadał mnie zapisal leki, ale miał problem żeby mi wypisać zwolnienie od pt ,3 dni do tylu. Przecież mam kartkę z pogotowia. Dlaczego w piatek nie przyjechałam. Jak miałam przyjechać jak to wszystko wydarzyło się to była godz 18. A co niektórzy chodzą do pracy na 3 zmiany rano popołudniu i nocka. Nie tak jak oni od 8 do 12. Kto ma mi wypisać te zwolnienie za piątek, za co oni biorą pieniądze i z jakiej racji mi zabierają w pracy za chorobowe jak oni tak i tak nie wypisują....lekarz chamski, arogancki niemiły. Pierwsze i ostatnie u niego bylam

Zostałam wysłana do lekarza rodzinnego po skierowanie na konsultacje w specjalistycznym szpitalu na NFZ- dokładnie przez lekarza chirurga onkologa u którego byłam prywatnie. Niestety zostałam zwyzywana przez dr A. Gazdziaka, że lekarz rodzinny nie jest od tego dokładnie skierowania i ja wygaduje głupoty i lekarze z Poznania to są pomyleni, że mnie do niego po to wysłali .... Po 10 minutach słuchania monologu doktora o tym jak każdy wymaga od lekarzy rodzinnych nie wiadomo czego.. Pan doktor stwierdził że mógłby w zasadzie dać mi to skierowanie, ale niech się dzieje wszystko,, drogą Boża '' i niech mi to lekarz ginekolog wypisze,, któryś z chłopaków Pani wypisze''. Jest to przykre.. Idziesz do lekarza zależy Ci na czasie i nie uzyskasz pomocy pomimo że pracujesz i oddajesz swoją część wypłaty na składki, ktoś kto ma się za,, Boga,, decyduje czy Ci utrudni czy ułatwi życie.. Zero empatii, słuchając tego czułam się poniżona!!!

Katastrofa lekarz bez kompetencji, lekceważy pacjenta. Jego syn to porażka nie wie jakie leki zapisać. Chyba kupił sobie te szkołę bo lekarzem to dla mnie nie jest.

menda, tak dobre określenie, odolanowska, czy inna ta akurat z Raczyc

menda, tak dobre określenie, odolanowska, czy inna ta akurat z Raczyc

nigdy ten pan nie wziął za wizytę 200 zł a 30 prywatnie i wobec był zawsze kompetentny a że w Odolanowie zawsze się znajdzie jakaś "menda" to trudno wszystkim się nie dogodzi

miałem problemy z kolanem i liczyłem na rozwiązanie problemu mimo iż miałem problemy z chodzeniem zostałem przez pana doktora odesłany do domu bez jakiejkolwiek pomocy

osoba całkowicie pozbawiona szacunku dla pacjenta, zgadzam się z przedmówcami, co do picia nie wiem ale zaburzenia emocjonalne tego Pana trzeba czymś tłumaczyć

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista , uratował mi życie i będę mu wdzięczny do końca życia