lekarz Andrzej Golonko

2,7
3,7
2,7
2,3

Dnia 6 marca 2017 r. odbyła się moja wizyta u doktora Golonko. Lekarz bardzo uprzejmy, zrobił mi szczegółowe badania, zadał wiele pytań dotyczących zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana ginekologa innym pacjetkom. Pozdrawiam Dominika

Nigdy u żadnego lekarza nie widziałam tyle negatywnych komentarzy (źródło znanylekarz). Jednak nie skreślam z góry czytając opinie.. Ciąża to nie choroba pracować do porodu. Nie interesowało go gdzie pracuje nawet o to nie zapytał :) nie ma przeciwwskazań ale do czego? Do pracy? Malo profesjonalny lekarz.

Dopóki wszystko jest dobrze lekarz cudowny, lecz gdy zaczyna się dziać coś złego niemiły i opryskliwy! Chodziłam 2 lata do Niego ale już nigdy więcej po tym jak mnie potraktował