lek. dent. Andrzej Górski

Wspaniałe podejście do pacjenta, dbałość, deikatność, tłumaczenie działań krok po kroku, profesjonalizm

Profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta.Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Andrzeja Górskiego.

Super lekarz! zdecydowanie polecam! Pan dr przyjmuje teraz w CENTRUM MEDYCZNYM IMED w Rumi. ul katowicka 14 tel; 58 - 672 -11 -02 ww.cm-imed.pl

Super lekarz! zdecydowanie polecam!
ww.cm-imed.pl

Polecam ,miły ,uprzejmy stomatolog z prawdziwego zdarzenia,super fachowiec.

Polecam ,miły ,uprzejmy stomatolog z prawdziwego zdarzenia,super fachowiec.

Zdecydowanie polecam Pana dr Andrzeja Górskiego,dokładność, przy każdej wizycie czuć,że poświęca mi odpowiednią ilość czasu,...co rzadko zdarzało się u poprzednich moich dentystów. Bardzo dobry stomatolog!!! Odpowiednie podejście do pacjenta, bardzo miły i zaangażowany w swoją pracę. Gorąco polecam!!!!!

Gorąco polecam!!!!!

Bardzo dobry stomatolog,kompetentny,mily,spokojnie wytlumaczyl mi moj problem i powiedzial o wszystkich mozliwosciach leczenia.Bardzo przy tym dokladny.Polecam.