lekarz Andrzej Hajdas

2,9
2,9

Bardzo dobry lekarz,konkretny,wysoki poziom wiedzy i kultury.Fajnie prowadzona przechodnia.Jak najbardziej jestem na tak.

Moja żona poszła do lekarza i ma opuchniętą rękę,lekarz oświadcza pani musi schudnąć, żona mówi boli,lekarz Hajdas mówi pani musi schunąć. Recepta tabletki APAP

To bardzo dobry lekarz.Zawsze byłam z niego zadowolona bardzo dużo mi pomógł.Jest dobrym przykładem w jaki sposób lekarz powinien podchodzić do pacjenta.

Jestem zdumiona poprzednimi komentarzami. Doktor jest i kompetetny i uprzejmy, i zna się na tym, co robi. Jestem na TAK

pan doktor w porządku ,zawsze wysłucha co dolega.Moim zdaniem jest ok...

pan doktor w porządku ,zawsze wysłucha co dolega.Moim zdaniem jest ok...

Rengen w oczach. Rozpoznaje zapalenia płuc bez zdjęcia .proponuję przenieść na pulmonologię- oszczędność . a do ośrodka dać lekarza , który na oko nie będzie szalał z antybiotykami

nie chętnie wysyła na podstawowe badania,często trzeba podwójnie kupować leki bo nie trafi w te odpowiednie.ale mimo to jest sympatyczny

Pan doktor uważa,że ludziom nie należą się skierowania na badania ani do specjalistów, rozumiem oszczędność. wypisz wymaluj szef ośrodka