3,7
3,9

Moj sisotra chodziła do niego całą ciąże wszystko pie ęknie ładnie tylko ze on nie mierzyła jej ciśnienia wogóle jego sprzęt którym sie osługuje ma wiele do życzenia wogole do nie ma.oczywscie jego syn nie douk nie zauwazył ze w usg jest cos nie tak.sisotra miala zatrucie ciżąowe mała urodzila sie w ostatniej chwili miałą wrodzone zapalenie płuc była opuchnieta a siostra po porodzie wywaliła ciśnieniem 200/100 wody były zielone gęste białko do tej pory na wysokie w moczu ,Kwitakowski jedyny który sie nią tam zajoł.DR hara nawet jej nie ...

Moj sisotra chodziła do niego całą ciąże wszystko pie
ęknie ładnie tylko ze on nie mierzyła jej ciśnienia wogóle jego sprzęt którym sie osługuje ma wiele do życzenia wogole do nie ma.oczywscie jego syn nie douk nie zauwazył ze w usg jest cos nie tak.sisotra miala zatrucie ciżąowe mała urodzila sie w ostatniej chwili miałą wrodzone zapalenie płuc była opuchnieta a siostra po porodzie wywaliła ciśnieniem 200/100 wody były zielone gęste białko do tej pory na wysokie w moczu ,Kwitakowski jedyny który sie nią tam zajoł.DR hara nawet jej nie pamietał gdy przyjechała rodzic potem jej unikał a w trakcie ciązt zleciła tylko morfrologie i test obciążenia glucosa, hiv. a czesc wyników istostnych przyszłą dopiero po porodzie.to jest skandal jak taki lekarz moze byc zastępca ordynatora i za co ona płaciła za kazda wiyte 60 zł za głupia gadke ze wszystko jest jak nie było.

zdecydowanie polecam, co prawda kobiety które oczekują przyjacielskich rozmów mogą byc zawiedzione, ponieważ Pan Hara nie rozmawia o bzdetach tylko podaje konkrety, ale jeśli ty będziesz podchodzić do Niego normalnie i na luzie to tak samo będzie podchodził do ciebie, prowadził dwie moje ciąże, z obiema miałam problemy którym Pan hara zaradził. polecam

Nie polecam!!! Nie zna się na swoim zawodzie wogóle ,nie potrafi rozpoznać przyczyny jedyne co potrafi to spojrzeć jeszcze z łaski jakby to robił i odesłać do domu z kwitkiem .Do tego nie miłe podejście do pacjentki .

To bardzo dobrylekarz i polecam wszystkim kobietom.

To bardzo dobrylekarz i polecam wszystkim kobietom.

Polecam!! Świetny lekarz, jako jedyny zdiagnozował mnie już po pierwszej wizycie podczas gdy inni lekarze nie wiedzieli co mi jest. Chodziłam od jednego do drugiego (a właściwie od jednej do drugiej)zamiast od razu postawić na niego. Konkretny, solidny, fakt- nie wdaje się w dyskusje towarzyskie ale to przecież nie należy do jego obowiązków. Ma leczyć i robi to!! Szczerze polecam:)

prywatnie wszystko ok. Ale czy przyjmuje jeszcze gdzieś państwowo? czy tylko prywatnie. jak tak to gdzie?

Najlepszy lekarz jakiego można mieć!!!

Najlepszy lekarz jakiego można mieć!!!

ginekolog godny polecenia. nie wdaje się co prawda w zbędne dyskusje towarzyskie za to podaje konkrety!moją ciąże przeprowadził bardzo dobrze choc miałam duzo problemów! zdecydowanie polecam! doktor hara przyjmuje prywatnie u siebie w gabinecie na ul. kanadyjskiej oraz w przychodni w szpitalu!

Jest to lekarz ktorego naprawde mozna polecic,jezeli zajmie sie pacjentka to napewno poprowadzi ja do samego konca.To jest prawdziwy fachowiec w swoim zawodzie.Szybki a zarazem konkretny.Oby takich lekarz bylo wielu,mysle ze syn kiedys zastapi ojca i takze bedzie mial tak dobra opinie.:))

Chodzę do niego z Pierwsza ciążą i nie boję się o nic!

Chodzę do niego z Pierwsza ciążą i nie boję się o nic!