Andrzej Hendler

Chirurg ogólny

Pan doktor nie zwraca uwagi na higieniczne zabezpieczenie przez pielęgniarki miejsca podczas zabiegu oraz nie interesuje go jak pielęgniarki zabezpieczają rany po zabiegu. Niewiele tłumaczy i nie wszystko wpisuje do karty pacjenta. Miałam poważne powikłania po wycięciu przez niego tzw.kaszaków na głowie. Zbagatelizował moje skargi na następstwa zabiegu. Z wielkiej łaski wypisał mi antybiotyk, który jak się wkrótce okazało był niezbędny. Informację o otrzymanym lekarstwie wpisał mi do karty dopiero po moim naleganiu podczas kolejnej wizyty.