Andrzej Hendler

1,5

Tragiczne podejście do pacjenta. Mama z krwotokiem z odbytu i ostrym bólem brzucha odesłana do domu. Na naleganie aby wykonać więcej badań, pan doktor kazał czekać aż krwotok ustanie. Nie polecam nikomu trafić na tego pana.

Pan doktor nie zwraca uwagi na higieniczne zabezpieczenie przez pielęgniarki miejsca podczas zabiegu oraz nie interesuje go jak pielęgniarki zabezpieczają rany po zabiegu. Niewiele tłumaczy i nie wszystko wpisuje do karty pacjenta. Miałam poważne powikłania po wycięciu przez niego tzw.kaszaków na głowie. Zbagatelizował moje skargi na następstwa zabiegu. Z wielkiej łaski wypisał mi antybiotyk, który jak się wkrótce okazało był niezbędny. Informację o otrzymanym lekarstwie wpisał mi do karty dopiero po moim naleganiu podczas kolejnej wizyty.