Andrzej Idźkowski

Lekarz rodzinny

brak słów ten lekarz nie powinien wykonywać zawodu prostak ,ignorant , podważa opinie wybitnych specjalistów nie przegląda dokumentow nie ma czasu ,myli pacjentów ,szkoda że taką osobę nie odsuną od zawodu nie polecam

konował zenada brak słów brak kompetencji nie zna się na chorobach ciekawe czy ma jakąkolwiek specyjalizację ten człowiek powinien zaprzestac wykonywania zawodu

Lekarz bez jakichkolwiek kompetencji. Podważa opinie wybitnych specjalistów aby dostać chyba tylko premie za odebrane świadczenie niepełnosprawnych. Cham i prostak.

Brak opinii!!!!!!! Dla mnie ten lekarz nie zasługuje na opinię.Jest to lekarz rodzinny a nie neurolog.Powiedział mojej córce na komisji że ma słaby rodzaj epilepsji i nie zaliczył jej do osób niepełnosprawnych.Szok!!