lekarz Andrzej Jagiełłowicz

Neurolog

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Polecam. Konkretna i poprawna opieka medyczna ze strony lekarza.

Świetny fachowiec którego bez dwóch zdań poleciłbym każdemu. Jednak podejście do pacjenta często wręcz naganne. Wulgarny, chamski i traktujący pacjentów nie jak ludzi a bydło.

Jako lekarz naprawdę dobry.Wyleczył mnie z choroby i do dziś jestem mu wdzięczna.Polecam Go immym pacjętom.

Świetny lekarz na którym można polegać,zawsze pomoże kosztem swojego czasu nigdy nie odmawia pomocy godny zaufania i bardzo dobry neurollog.

Kompetentny człowiek tłumaczy fachowo problem zdrowotny tak że każdy rozumie co mówi

Ten lekarz "prowadzi" mnie już od kilku lat.Zawsze otrzymałem fachową poradę i dobre lekarstwa.Dzięki swojej wiedzy medycznej jest w moim przekonaniu lekarzem któremu można bezgranicznie zaufać