dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Pan Doktor jest najwspanialszym lekarzem na jakiego trafiłam. Poza tym ,że jest świetnym specjalistą jego podejście do pacjenta, dbanie o każdy szczegół podczas wizyty,nawet komfort psychiczny jest wręcz nierealne. Znam Pana Doktora od 11 lat, ratował moją nogą chociaż nikt nie chciał się tego podjąć, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, walczy o każdego bez wzgladu na wiek, poza tym ma swietne poczucie humoru i tak jak ja jest z Sosnowca. Polecam.

Prawdziwy specjalista, prawdziwy lekarz. W moim przypadku była to operacja na łokciu, w taki sposób przeprowadzona, że po operacji nawet nie potrzebowałem środków przeciwbólowych. Pomniejszona ocena za poświęcony czas jest raczej plusem - niestety w taki tylko sposób może pomóc większej ilości pacjentów. Wielki szacunek dla Pana doktora. PS. Szkoda tylko, że NFZ nie dorasta do pięt tej klasie lekarzy.

PS. Szkoda tylko, że NFZ nie dorasta do pięt tej klasie lekarzy.

Wspaniały specjalista!!!z każdym problemem od kręgosłupa, po kończyny polecam!!!!ja choruję na wiele schorzeń ortopedyczno-traumatologicznych i nie zdarzyło się,zebym nie otrzymał fachowej pomocy od pana dr!!!!do tego profesjonalny gabinet a raczej cały komplesowy NZOZ w którym mozna znaleść nie jednego wspaniałego specjalistę z każdej dziedziny!!!POLECAM!!!

Polecam dr. Jasińskiego, jako naprawdę kompetentnego lekarza. Jest bardzo uprzejmy i z troską dba o swoich pacjentów.Ponadto jest profesjonalista w tym co robi. Wykonał plastyke mojej dłoni po tym jak inni lekarze poprostu "okaleczyli mnie". Naprawde polecam Pana Doktora. Jest wspaniałym człowiekiem.

polecam, kompetentny, polecam, kompetentny, polecam, kompetentny,polecam, kompetentny, polecam, kompetentny,