lekarz Andrzej Jasiński

Chirurg dziecięcy

2,6

Trafiłam z dzieckiem będąc na wakacjach. Komentarze lekarza wprawiły mnie w osłupienie....Dziecko zostało przywiezione karetką ze względu na zły stan zdrowia na co Pan doktor skwitował, że karetki to nie taxi 🙈 Zero empatii, rozmawiał ze mną ( przerazoną mamą) siedząc tyłem i przeglądając telefon. Nie polecam tego lekarza! Dawno nie spotkałam się z tak bucowatym lekarzem, który na pierwszy rzut oka nie wzbudza zaufania.

Nie polecam !! Brak empatii , zero podejścia do dziecka gdzie pracując na sorze dziecięcym chyba jest oczywiste z kim się pracuje. Doktor gburowaty , bardzo niemiły. Komentarze lekarza nie na miejscu. Brak słów do zachowania i podejścia do pacjenta .

Lekarz bardzo nieprzyjemny. Dziecko przewrocilo się w trakcie zabawy . nasze tlumaczenia na nic sie zdaly. Doktor stwierdzil ze ktos wyszarpnal dziecku rękę a przyjechalismy o 1 w nocy po pomoc dla dziecka tylko dlatego ze nie moglismy spać.Wprost powiedzial ze nam nie wierzy. Strach z dzieckiem jechac po pomoc.

Doktor powinien zmienić pracę. Zerowe podejście do pacjenta, gburowaty, ma problem zeby coś wytłumaczyć. W ciągu jednej wizyty usłyszałam kilka razy, że on ma dość oglądania błahych przypadków. Nie polecam.

W mojej ocenie, bardzo fachowe podejście do małego pacjenta. Pan doktor miły, wytłumaczył po operacji wszystko dokładnie. Na kontroli też miły, a nawet z poczuciem humoru. Nie mogę wystawić innej opinii jak tylko pozytywna. Dziękujemy!

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za szybkie przyjęcie oraz profesjonalne szycie i podejście do małego dziecka .

Pan Doktor ekspresowo zszył rane mojej córki przy tym był miły i miał bardzo dobre podejście do córki.

Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Dwukrotnie badał moją córkę, zawsze krótko i na temat. Diagnozy były postawione trafnie. Rozpoznał złamanie nadgarstka, kiedy lekarze w innym ośrodku sugerowali stłuczenie. Godny polecenia chirurg dziecięcy

Rzeczywiście pan Doktor bez empatii i podejścia do pacjenta. Pracuje chyba za karę. Dziecko spadło z deskorolki, uraz głowy i nadgarstka. Na głowę pan Dr. nawet nie spojrzał, nadgarstek raz dotknął i zlecił rtg. Oczywiście bez sprawdzenia głowy. Rozpoznanie - stłuczenie nadgarstka. Zostaliśmy odesłani z kwitkiem kupić alcacet i temblak, mruknął pod nosem o obłożeniu lodem i na tym koniec expresowej wizyty

Z całego serca nie polecam zwłaszcza jeżeli chodzi o operację spodziectwa. Arogancki butny zero empatii . Brak poszanowania dla pacjenta i rodziców. Jakby empatia to była jakaś zupa z Azji. Na dzień dzisiejszy nie dałabym dotknąć mrówki temu panu. Mam nadzieję że nigdy nie stanie już na drodze mojemu dziecku i mi.

Z całego serca nie polecam zwłaszcza jeżeli chodzi o operację spodziectwa.
Arogancki butny zero empatii . Brak poszanowania dla pacjenta i rodziców.
Jakby empatia to była jakaś zupa z Azji.
Na dzień dzisiejszy nie dałabym dotknąć mrówki temu panu.
Mam nadzieję że nigdy nie stanie już na drodze mojemu dziecku i mi.