Ja jestem bardzo zadowolony z Doktora Jaworka, SUPER, tak trzymać, dziwne te ostatnie dwa wpisy.............Sugerują konkurencję. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora !

Oddałem się w ręce podobno świetnego specjalisty.zostałem potraktowany rutynowo.pan dr nie jest zbyt uprzejmy,zero empatii,chodziłem po wielu gabinetach,więc dr nauk med z Krakowa do spec. Fachowej pomocy nie otrzymałem.zastosowane leczenie nie przyniosło rezultatu,wręcz pogorszyło zdrowie. Pacjent to nie przedmiot,na którym się eksperymentuje. Zle rozpoznanie,wielki zawód. Zgadzam się z wpisami poniżej, pewność siebie i ....zero efektu. Nie polecam.

Byłem pod wątpliwą opieką "lekarza" na oddziele szpitalnym. Do wglądu ów pan miał całą dokumentację mojej choroby, która trwa od 2006 roku. Nie zlecił dodatkowych badań, nie zweryfikował tych, które budziły wątpliwości- wystarczyło wykonać jeden test, sam sobie przeczył- moje objawy ni jak nie pasowały do choroby, którą zdiagnozował!, postawił błędną diagnozę, wykonał zbędny- ryzykowny dla zdrowia zabieg, wdrożył ostre leczenie, w stanie ciężkim wypisał do domu, wiedząc, że rozpoznanie jest błędne dzień po wypisie, pozwolił na kontynuowanie leczenia nieistniejącej choroby. Na pytania odpowiada zdawkowo. Jest bardzo pewny siebie- jak widać- nagroda ministra nie zwalnia z myślenia. Nie przyznaje się do popełnionego błędu. Przede wszystkim nie szkodzić....te słowa do ów człowieka nie pasują. Nie poczuwa się do odpowiedzialności, nie usłyszałam nawet "przepraszam". Koszmar a nie lekarz!

lekarz z powołania ,bardzo dobry diagnosta. leczy moje dziecko i nigdy nie postawił mylnej diagnozy.dojeżdżamy dosyć daleko ale dziecko jest wyleczone zawsze bez antybiotyku.zawsze odbiera telefon i nigdy nie odmawia pomocy .taki lekarz to skarb. !mój synek mówi że jedzie do wujka jaworka.polecam z czystym sumieniem tego lekarza każdej mamie!pozdrawiam serdecznie!J.Pędras.

super polecam widać że lekarz z powołania wie co robi i zna się na tym

super polecam widać że lekarz z powołania wie co robi i zna się na tym

Świetny lekarz, naprawdę zna się na tym co robi. Dobiera lekarstwa,które działają rewelacyjnie. Leczę dwie moje córki i jestem zadowolona.

przez rok leczyłam moje dziecko u lekarza rodzinnego na nawracające zapalenie oskrzeli. dopiero dr.Jaworek prawidłowo zdiagnozował chorobę i już na pierwszej wizycie przepisał prawidłowe, skuteczne leki. odkąd jeżdżę z dzieckiem do dr.Jaworka nigdy się na nim nie zawiodłam. wspaniały lekarz szczerze polecam!!!

LEKARZ GODNY ZAUFANIA. ZAJMUJE SIĘ CHOROBĄ W KAŻDYM CALU.NIE LECZY OBJAWÓW LECZ SZUKA PRZYCZYNY CHOROBY.

polecam tego lekarza gdyż leczyłam mojego syna w przychodni i przez 3 miesiace nikt nie rozpoznału niego choroby a po jednej wizycie u P.Jaworka wiedziałam co to za choroba i jak ja leczyć jest b.dobrym specjalistą uważam.POLECAM W 100%

Pan Jaworek jest moim lekarzem od 29 ciu lat, jest specyficznym i żywiołowym człowiekiem. Nie jest typem spokojmnego mysliciela, ale jest dobrym specjalistą pediatrą i specjalistą chorób płuc. Nie rozwodzi się nad problemem tylko diagnozuje i wystawia receptę. Polecam.