lekarz Andrzej  Jaworowskilekarz Andrzej  Jaworowski - zdjęcie profilowe

lekarz Andrzej Jaworowski

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Jestem ginekologiem-położnikiem, specjalistą II stopnia. Obecnie jestem zatrudniony w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym UJASTEK w Krakowie
Prowadzę prywatną praktykę ...

Rejestracja: http://www.ginekologjaworowski.pl/

Prowadzę prywatną praktykę lekarską – przyjmuję w gabinetach na terenie miasta Krakowa (w Nowej Hucie) oraz w Proszowicach.
Więcej o mnie:
oraz: http://www.ginekologjaworowski.pl/
Profil Facebook: http://www.facebook.com/ginekologjaworowski

Polecam Pana doktora, prowadził moją drugą ciąże. Byłam w dobrych rękach. Pan doktor to lekarz z powołania, z miłym podejściem do pacjentki, wytłumaczy wszystko ze spokojem, a ba dodatek tryska dobrym humorem. Profesjonalista w każdym calu.

...i ja też polecam!!!! Po dwóch poronieniach, trafiłam właśnie w ręce Pana Doktora i w styczniu 2016 urodził się Filip. Byłam załamana,zniechęcona i tak,aż do pierwszej wizyty u dr Jaworowskiego. Przedstawił swoje zdanie, dostałam zalecenia, było ewentualnie drugie wyjście... jestem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Gdyby nie wiek zdecydowałabym się zajść w ciążę po raz kolejny,oczywiście tylko pod opieką dr Jaworowskiego. Dziękujemy Panie Doktorze!!!

...i ja też polecam!!!!
Dziękujemy Panie Doktorze!!!

Chodzę do Doktora 7 lat i ani razu nie bylam zawiedziona. Zawsze doradzi, miły i uprzejmy. Polecam z czystym sumieniem

Pan doktor uratował życie moje i mojego dziecka kiedy byłam w 8 miesiącu i okazało się, ze muszę byc operowana ze względu na niedrożnośc jelit. Wg mnie najlepszy specjalista w całym Krakowie.

Wg mnie najlepszy specjalista w całym Krakowie.

Jestem stałą pacjentką Dr Jaworowskiego. Przeszłam z nim przez ciążę i po ciąży dalej się mną opiekuje. Jest profesjonalny , konkretny a przy tym bardzo uprzejmy. Podczas ciąży czułam się bezpiecznie i zawsze odbierał ode mnie telefon. Oby było więcej takich lekarzy. Polecam

Wspaniały Lekarz a przy tym CZŁOWIEK a teraz bardzo mało jest ludzkich lekarzy. Pan Doktor ma ogromne doświadczenie zawsze wie co robić swoją opieką otacza cały czas. Dzięki temu lekarzowi mam 2 wspaniałe córeczki jedna urodzona w 2011 gdyby nie Pan Doktor to Julci nie było by gdyż inny lekarz twierdził, że ciąża nie rozwija się i trzeba usunąć....Pan Doktor zadziałał inaczej i Julka ma prawie 5 lat no i Basia urodzona w lipcu 2015. Obydwie przez cc wykonane prze Pana Doktora Jaworowskiego w super atmosferze zero stresu. Polecam każdej kobiecie która chce być pod dobrą i profesjonalną opieką.....POLECAM
a Panu Doktorowi SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :)