lekarz Andrzej Jedynak

3,9
3,7
3,6

Bardzo dobry lekarz polecam. Jest kompetentny,uprzejmy i poświęca pacjętką dużo czasu. Bardzo rzadko spotyka się tak miłego a zarazem dobrego lekarza.

Gość nie nadaje sie jako ginekolog w dzisiejszych realiach... zero zrozumienia pacjenta i jego potrzeb(obaw) "wpadkę" traktuje jak coś co nie wymaga nagłej reakcji :( troche to przykre ale na szczęście są w Nakle bardziej ludzcy lekarze ;) i pozdrowienia, oraz podziekowania dla Pana X :)

Uważam, że szkoda pieniędzy na wizytę u tego doktora. Złe doświadczenia mam dotyczące ciąży prowadzonej przez tego pana. pisane z małej bo nie zasługuje na nic.

NI MA GORSZEGO LEKARZA!!!!! NIE POLECAM NIKOMU

NI MA GORSZEGO LEKARZA!!!!! NIE POLECAM NIKOMU