lekarz Andrzej Jung

Internista, Lekarz rodzinny

Lekarz, którego z całą pewnością mogę polecić. Leczy cała moją rodzinę od wielu lat i nawet podczas ciężkiego okresu covidu mogłam liczyć na jego pomoc. Co prawda dostanie się do niego jest z roku na rok coraz cięższe, ale jak potrzebowałam to doktor przyjął mamę w sobotę

Lekarz, którego z całą pewnością mogę polecić. Leczy cała moją rodzinę od wielu lat i nawet podczas ciężkiego okresu covidu mogłam liczyć na jego pomoc. Co prawda dostanie się do niego jest z roku na rok coraz cięższe, ale jak potrzebowałam to doktor przyjął mamę w sobotę

Lekarz idealny. Leczę się u niego zarówno na NFZ jak i prywatnie i jestem zawsze bardzo zadowolony. Wizyta przebiega sprawnie, rzeczowo i w bardzo miłej atmosferze. Jeden z nielicznych lekarzy, który zawsze wysłuchuje mnie do końca.

Bardzo miły, a zarazem kompetentny i rzetelny specjalista. Świetne podejście do pacjenta - gorąco polecam!

jest punktualny, choć nie bardzo przejął się objawami jakie mu przedstawiłam, trochę to zlekceważył

OD KILKU LAT LECZY MOICH RODZICÓW. JEST KOMPETENTNY , RZECZOWY A ZARAZEM POTRAFI POŻARTOWAĆ ROZŁADOWUJĄC NAPIĘCIE. jEST PIERWSZYM LEKARZEM DO KTÓREGO MÓJ OJCIEC ( BARDZO TRUDNY CHARAKTER - WSZYSTKOWIEDZĄCY !! ) MA ZAUFANIE. GORĄCO POLECAM

Zadufany w sobie, nie informuje o stanie zdrowia - brak kontaktu! Prywatnie ponoć zupełnie inny?

Jednym słowem świetny :-)

Jednym słowem świetny :-)