lekarz Andrzej Kanclerz

Pulmonolog

3,9
3,7
3,6

Lekarz dobry.niestety nie ma czasu leczyc swoich pacjentow. dostac sie do niego graniczy z cudem-a jest moim lekarzem. po kilku dniach dobijania się, trafiam na pogotowie z ostrym zapaleniem zatok. wracam do doktora Kanclerza ale on w chamski i ordynarny sposob twierdzi ze mnie nie przyjmie bo pracuje do 13!!!!! Chcialam 3minut uwagi i przepisania ewentualnego antybiotyku. Doszlo do tego, że zabralam karte i zapisalam sie do innej przychodni, bo brak czasu ze strony doktora Kanclerza to nie pierwsza sytuacja. Wlasciwie za kazdym razem byl problem zeby łaskawie przyjął. Każda wizyta to 30min gadaniny, a jak człowiek potrzebuje pomocy to wygania. Gratuluje podejscia lekarza z powołania! NIE POLECAM

Chamski, nieuprzejmy i gdzie tylko moze wyludza pieniadze - rowniez za rzeczy, za ktore nie powinien. Bierze pieniadze nielegalnie, nie dajac za nie pokwitowania, wprost do kieszeni. Tylko dzieki duzemu zapotrzebowaniu na lekarzy funkcjonuje, bo w normalnych warunkach padlby.

Rewelacyjny lekarz ,przyjeżdżamy z Niemiec do niego leczył syna i go wyleczył. Polecamy wszystkim dusza człowiek.

Doskonały diagnosta posiadający niezwykłą intuicję medyczną.Komunikatywny,uprzejmy,szczegółowo omawia chorobę i zalecenia.Skłonny do poświęcenia wolnego czasu w razie potrzeby.Trudno o taką bezinteresowność w dzisiejszych czasach. Czyżby krytyczne opinie wyrażane na temat Pana Doktora były głosem zawistnej konkurencji, a może roszczeniowego pacjenta, który uważa,że wszystko mu się należy?

choruje 5 miesiecy i dalej nie potrafi mnie wyleczyc ani stwierdzic odpowiedniej diagnozy , twierdzac, ze udaje albo wymyslam. co jest kapletna bzdura ;/ jak czlowiek przychodzi do niego z choroba to kaze lykacc ibum i pic herbate z cytryną ! Zero kompetencji. Brak slow. Jego metody leczenia mnie rozsmieszaja. Ale po wyjsciu nie wiadomo czy sie dalej smiac czy plakac.

Od miesięcy ciężko chorowałem, nie spałem od dawna. Znajomi poradzili mi wizytę. Spotkałem miłego i pełnego współczucia człowieka. Nie muszę dodawać, że czuję się lepiej i wreszcie śpię. Bardzo dziękuję!

Spotkałam wyjątkowego człowieka i lekarza, oddanego pacjentom i swojej misji.

Spotkałam wyjątkowego człowieka i lekarza, oddanego pacjentom i swojej misji.

Po prostu człowiek. Nie jakiś wywyższający się lekarz. Bardzo miły kontakt. Czuje się troskę.

świetny lekarz tlumaczy bardzo dobrze chorobe , daje dobre nie drogie antybiotyki

Z racji wieku bywałem u różnych lekarzy pierwszego kontaktu, ale po raz pierwszy zostałem potraktowany poważnie - jak pacjent i człowiek - dopiero u Pana Kanclerza. Polecam wszystkim.