lekarz Andrzej Kasprzak

Internista, Endokrynolog

1,5

Nie polecam, lekarz wie lepiej i pacjent nie ma nic do powiedzenia. Nie interesuje się wynikami badań. Od dawna mam za wysoki poziom hormonów nadnerczy a lekarz nic z tym nie robi.

Omijać z daleka.Rażący brak kultury.Na moje dzień dobry ,pan Kasprzak odpowiada z miną skrzywioną "po co Pani tutaj przyszła"Nie przeprosił za swoje zachowanie.Na moją uwagę ,ze zrobiło się nieprzyjemnie odpowiedział"jak się Pani nie podoba to może Pani zakonczyć wizytę.

Wizyta trwała 3 minuty, o chorobie nie dowiedziałam się nic, tego samego dnia musiałam udać się na prywatną wizytę (oczywiście do innego lekarza). Zdecydowanie nie polecam !!. NFZ nie powinien mu za tą wizytę zapłacić gdyż moim zdaniem usługa nie została wykonana chociażby w zadowalającym stopniu.

Pytanie "lekarza" podczas pierwszej wizyty:"w jaki sposób ma zamiar się Pani leczyć? prywatnie czy na fundusz?" po odpowiedzi, że na fundusz, została wypisana recepta i "miłe pożegnanie" słowem do widzenia. Nic dodać, nic ująć.

seksistowskie komentarze: typu pani to musi być ostra w czasie seksu!itp

seksistowskie komentarze: typu pani to musi być ostra w czasie seksu!itp

nie polecam,nie jest zainteresowany dolegliwościami pacjenta,sam wie lepiej .

nie polecam,nie jest zainteresowany dolegliwościami pacjenta,sam wie lepiej .

w obecności pacjenta trzyma nogi na biurku-sobota!. Z prośbą o wypisanie recepty przedłużającej leki, pan K stwierdza, że jest bardzo zajęty i dalej czyta gazetę...Sytuacja dotyczyła mojej matki, która w ten sposób została upokorzona. Ciekawe jak on traktuje swoją matkę..

DLA MNIE LEKARZ NIE MUSI BYĆ MIŁY I KOMUNIKATYWNY. ALE LECZYĆ BEZ BADANIA ?! TEN CZŁOWIEK BRZYDZI SIĘ DOTKNĄĆ PACJENTA.

super lekarz,bardzo kompetentny,zna sie,pogodny,życzliwy.Jest lekarzem godnym zaufania

Brak kultury osobistej, podejscia do pacjenta, zaangażowania w to co ten pan robi.Ten pan powinien leczyc świnki morskie a nie ludzi.Marnotractwo naszych pięniędzy z NFZ.Traktuje ludzi jak sztuke i nic więcej zachowuje sie tak jak by miał leczyc ludzi za kare.