lekarz Andrzej Kasznia

nie mam dobrego zdania i nie polecam tego lekarza

nie mam dobrego zdania i nie polecam tego lekarza

Nie nie....Najgorszy Ginekolog na całym Ostrowie

Nie nie....Najgorszy Ginekolog na całym Ostrowie

Odradzam!!!!!! leczył mnie z braku miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi, co spowodowało pogorszenie stanu zdrowia. Nie wykonuje usg! badanie trwa kilka sekund. Brak fachowości. inny lekarz odrazu okierował mnie na poznan gdyz okazało sie że mam poważne problemy hormonalne, policystyczne jajniki, co w konsekwencjii doprowadziło do bezpłodności. Lepiej w ogóle sie nie leczyc niż u niego!!!!!!

7 lat temu byłam u pana doktora ze względu dość uciążliwego bólu brzucha. Po zrobieniu badań ginekologicznich,pan doktor stwierdził iż jestem w ciąży urojonej. Zapisał mi psychotropowe lekarstwa i na tym skończyła się wizyta. Recepty nie zrealizowałam i udałam się do lekarza w Poznaniu, który stwierdził, że jestem w trzecim miesiącu ciąży. Gdybym zażyła lekarstwa, które mi zapisał dr Kasznia nie było by mojego synka.

nie polecam nikomu tego lekarza przez niego urodzilam martwe dziecko w 6 mies ciazy on powinien isc juz na emeryture a nie badac pacjetki

Nie jest godny zaufania. Starszy pan byc moze zmeczony zawodem. Slyszalam ze przed wielu laty byl dobry, jeden z najlepszych w Ostrowie.

Nie jest godny zaufania. Starszy pan byc moze zmeczony zawodem.
Slyszalam ze przed wielu laty byl dobry, jeden z najlepszych w Ostrowie.

nie,nie i jeszcze raz nie! moim zdaniem jest "olewusem" ! wizyta trwa u niego 4-5min .. i np. w momencie gdy powinien zbadac pacjentkę ciężarną, taki jego obowiązek jako lekarza prowadzącego zadaje głupie pytanie "badamy?" (do póki pacjentka nie powie,że tak to nie bada) i tak na każdej wizycie.. a najlepsze jest jego utrzymywanie,że tylko 3 badania USG w całej ciązy .. (szkoda tylko,że jak by się coś z dzieckiem działo np. miało by słabe tętno, kobieta by nie odczuwała w żaden sposób że coś jest nie tak na końcu ...

nie,nie i jeszcze raz nie!
moim zdaniem jest "olewusem" !
wizyta trwa u niego 4-5min ..
i tak na każdej wizycie..
a najlepsze jest jego utrzymywanie,że tylko 3 badania USG w całej ciązy ..
(szkoda tylko,że jak by się coś z dzieckiem działo np. miało by słabe tętno, kobieta by nie odczuwała w żaden sposób że coś jest nie tak na końcu pewnie by je straciła!)
NIE POLECAM!

jednak fakt,faktem że uprzejmy rzeczywiści jest ..

Lekarz miły, jednak niekompetentny. Nie jestem zadowolona z wizyty.

Lekarz miły, jednak niekompetentny. Nie jestem zadowolona z wizyty.