lekarz Andrzej Kawka

Najlepszy lekarz jakiego znam. Jesli mało mówi znaczy,że coś podejrzewa a nie chce denerwować niepotrzebnie pacjentki, po czym daje zlecenia na dodatkowe badania. Nie wierze w to że jakąkolwiek ciążę spisuje "na straty". Nie tylko lekarz z powołania, ale przede wszystkim człowiek. Obecnie prowadzi moją 2 ciążę i pomimo komplikacji nie narzekam. Wiem, że mojemu dziecku nic nie grozi. Szczegółowo robi usg, opowiada co widzi (chociaż ja widze to samo). Jesli nie wiem co to jest to pytam, zawsze szczegółowo odpowiada i tlumaczy dlaczego tak a nie inaczej i czy to dobrze czy źle. Życzę każdej ciężarnej takiego doktora jak doktor Kawka.

Chodzilam do dok.Kawki 20 lat temu kiedy to moja ciaz byla zagrozona pozniej z kolejna ciaza i nie moge powiedziec na niego zlego slowa.Odbieram go jako osobe ciepla.Polecam

super lekarz.nie moglam zajsc w ciaze to mi pomogl.prowadzil zagrozona ciaze.serdecznie polecam

Nie będę kwestionować czy jest to dobry i kompetentny lekarz.Byłam u niego i prywatnie i na fundusz.Plusem jest to,że po wizycie prywatnej,zaprosił mnie na dalsze badania do przychodni by zrobic je na fundusz.Była to moja pierwsza ciąża,od początku z komplikacjami.W stosunku do mnie-lekarz bardzo małomówny,nie tłumaczył co widzi na usg,nie potrafił uspokoić gdy czułam i widziałam,że jest coś nie tak z moim dzieckiem.Problemu nie było by przyjąć mnie w nagłej sytuacji ale odniosłam wrażenie,że moją ciążę doktor od razu spisał na straty.Niestety ciąży nie udało się uratować. Jak dla mnie-lekarz ...

Jak dla mnie-lekarz oschły,małomówny.Być może tylko ze mną nie znalazł kontaktu więc nie wystawiam negatywu.Opinia neutralna.

Super lekarz!!! Prowadził moje dwie zagrożone ciąże. Pełne zaufanie do doktora. Polecam!!!

Bardzo gorąco polecam dr Kawkę. Prowadził moją ciążę, dzięki niemu czułam się bezpieczna i wiedziałam, że moje maleństwo rośnie pod czujnym i wnikliwym okiem. W ciąży , i nie tylko, zleca bardzo dużo badań, gdy tylko wystąpią jakieś niepokojące objawy natychmiast reaguje. Kobiety nieciężarne w szpitalu gdzie przyjmuje muszą się rejestrować dwa miesiące wcześniej, jednak zawsze przyjmie w nagłej sytuacji. Natomiast w ciąży wyznacza wizyty tak często jak potrzeba, ja w ciąży miałam wizyty średnio co dwa - trzy tygodnie. Gdy robił mi usg byłam zdziwiona , doświadczeniem poprzedniej ciąży, że to badanie trwa tak długo (jest bardzo wnikliwy i drobiazgowy. Wiem też, że bardzo dobrze zajmuje się kobietami, które nie mogą zajść w ciążę, szybko zleca potrzebne badania hormonalne.

Dr.Kawka to zdecydowanie lekarz z powołania, bardzo taktowny,dokładny i wykazujący zainteresowanie przy każdej wizycie. Sam dba aby badanie cytologiczne zostało wykonane co roku,czego inni lekarze nie pilnują.Idąc na wizytę nie czuję skrępowania.Wiem że mogę zapytać gdy mam jakiś problem.Staram się o dziecko i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego mimo że mam 50 km do Olsztyna.Polecam wszystkim Paniom.

WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA POLECEM PANA DR KAWKĘ. JEST BARDZO ZAANGAZOWANY W SWOJĄ PRACĘ I NIE BAGATELIZUJE ŻADNYCH SPOSTRZEŻEŃ PACJENTKI. ROZPOZNAJE CHOROBY W BARDZO WCZESNYM STADIUM I NIE PRZEOCZY NICZEGO CO MOGŁOBY ZANIEPOKOIĆ. NIE TRZEBA GO PROSIĆ O ŻADNE SKIEROWANIA NA DODATKOWE BADANIA, PONIEWAŻ SAM JE DAJE BEZ PRÓŹB. POLECAM

Lekarz Kawka był "opiekunem"mojej ciąży i wielu moich koleżanek które miały problemy z zajściem w ciąże i z jej utzrymaniem- w pełni i z czystym sercem i sumieniem polecam tego lekarza, gdyz jest on "Ginekologiem" z powołania i o "dzieci w brzuchu" troszczy się z nieopisanym zaangażowaniem!!!

Witam serdecznie Panie.U dok.A.Kawki jestem 20 lat pod stała kontrola,słowa marnego nie powiem,jest to dok.z powołania.Miałam już poważne schorzenia, i dzięki temu człowiekowi mogę powiedzieć śmiało ,że żyję,niech Bóg ma go w swej opiece.Pozdrawiam.Pacjentka z Ostródy.M.S:)