Andrzej Kornecki

3,3
3,3
3,4
3,1

Bardzo duży pozytyw. Chodzą do niego od wielu lat moi rodzice, chodzę ja i już na pewno z moim synkiem też będę chodziła do Pana doktora. Bardzo miły, konkretny, nie jednego zęba mi uratował :) Bardzo duży profesjonalizm i wiedza a przede wszystkim kultura osobista!

słaby stomatolog. Nie polecam. fatalne leczenie kanałowe. Nie znalazł kanałów wszystkich. W efekcie utraciłem zęba. Słabo odczytuje RTG. Nie polecam tego Pana w ogóle.

wielkie zero, gość nie wie co robi, pod czas zabiegów to gada z paniami które nie wiedzą co robią, cały czas kontem oka pokazuje co mają robić , jak podaje lekarstwo to niby coś nie tak i sam musi mieszać! jakieś nie douczone asystentki tam są , a wiem bo pani kasia mówiła że bierze panie ze szkoły bo taniej jest i jeszcze szkoła mu płaci za to że się tam uczą, nie ma tu w przemyślu jakiegoś normalnego stomatologa, tylko jakię pokręcone fajfusy same, co sie rusze to same stare pierdaki są i takim jest kornecki, co chcwile jakiś pokręcony chodzi bo ma problemy z kręgłosłupem, paniu kasi niech pani ucieka od tej kużni ........

polecam, jak również zapraszamy do nowo otwrtej przychodni przy ulicy moniuszki 2 w przemyślu, przyjmują lek. Peczynko, lek. Pawlak.Lek. kornecki. lek. Mucha tel. 16 670 9090

spoko kolo daje rade z tymi zebami wiec kogo boli zab to do niego tylko kasy troche zdziera

NIE JESTEM PEWNA CZY PAN DOKTOR MA DYPLOM UKOŃCZENIA STUDIÓW???ŻENADA!!!ALE TAK LECZĄ W PRZEMYŚLU !!!

Zdecydowanie polecam. Pan dr bardzo milo,delikatnie obchodzi sie z pacjentami.Profesjonalizm w każdym calu.