Z przykrością stwierdzam, że lekarz nie bada przyczyny złego samopoczucia mamy, tylko zalecza objawy nie szukając co się w ogóle dzieje. pierwszą ciążę prowadził całą - przez swoją niesamowitą uprzejmość bardzo wzbudził nasze zaufanie - dziecko urodziło się w zamartwicy, w zakażeniu, dostało 3pk. W drugiej ciążą czułam się podobnie, ale po 3 m-cu mnie w końcu oświeciło i zmieniłam lekarza, który po urodzeniu już dziecka powiedział mi, że nie donosiłabym go do 6.m-ca. W 3.m-cu miałam podawaną maksymalną dawkę leków na podtrzymanie, a wystarczyło tylko robić posiew regularnie. nie słucha, nie pomaga, tylko się uśmiecha, a ciąże leczy standardowo, nic poza tym.

Kompleksowe podejście, analiza i uleczenie każdej dolegliwości,lekarz-do którego idziesz jak do najlepszego przyjaciela, wytłumaczy każdy problem, odpowie na wszystkie pytania. Rzetelny specjalista i wspaniały człowiek.

Pan Andrzej jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkalam. Zawsze poswieca swoim pacjentom duzo czasu i kompleksowo podchodzi do kazdego problemu czy pytania. Zawsze usmiechniety i niesamowicie umprzejmy! Polecam wszystkim znajomym od lat. KN

wspanialy specjalista i cudowny człowiek!!!

wspanialy specjalista i cudowny człowiek!!!

Niesamowity lekarz - zawsze daje wyczerpujace odpowiedzi, zawsze z dobrym chumorem - serdecznie polecam!

polecam bardzo dobry lekarz cierpliwy i uprejmy

polecam bardzo dobry lekarz cierpliwy i uprejmy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety