lekarz Andrzej Krentorz

Urolog

Świetny lekarz i dobry fachowiec. Od kilku miesięcy miałem stulejkę. Zostałem skierowany do zoperowania jej. Trafiłem do dr. Krentorza. Doktor po zbadaniu mnie, stwierdził że jest to powikłanie cukrzycy i włączył leki. Obeszło się bez operacji za co jestem doktorowi bardzo wdzięczny. Polecam.

Świetny lekarz! Byłam na pierwszej wizycie ponad miesiąc temu w gabinecie prywatnym. Jestem bardzo zadowolona. Kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Byłam u paru wczesniej i pan Doktor jest pierwszym, który mi pomógł. Polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz! Polecony przez koleżankę,która się u Niego leczyła.40 km dojazdu i przeszło 2 godz czekania na wizytę,ale było warto.Wcześniej leczyłam się w reklamowanej klinice,gdzie z powodu sepsy wylądowałam na OIOM-ie.Dzięki leczeniu poprowadzonemu przez dr Krentorza zostałam wyleczona-bez powikłań.Serdecznie polecam!

bardzo dobry,doświadczony,skuteczny lekarz.Zrobił konieczne badania i zlecił skuteczne leczenie.Wszystkim POLECAM !!!

Fantastyczny urolog.Byłam u innych więc mam porównanie.Wreszcie on postawił właściwe rozpoznani i skuteczne leczenie.Z całego serca polecam!

Bardo kompetentny, miły lekarz dokładnie opisuje chorobę jak i przebieg leczenia, cierpliwie odpowiada na każde pytanie pacjenta.POLECAM

Myślę, że jako specjalista jest bardzo dobry, odpowienio podchodzi do problemu, docieka, stara się, rozmawia z pacjentem. Może faktycznie jest jakoś szczególnie miły/ nie rozluźnia atmosfery, ale być może taki po prostu ma styl bycia. Jeśli chodzi jednak o kompetencje to jak najbardziej jestem na tak.

Odkąd zacząłem chodzić z moją chorobą a wybrany lekarz przez przypadek bo innego do którego byłem zapisany zwolniono więc wybór przez nikogo nie polecany,a jestem zadowolony z wizyt.

Byłem u kilku urologów-bez efektu.Dopiero dr Krentosz wprowadził prawidlowe leczenie.

Chodziłam z bólami brzucha do wielu lekarzy.Dr Krentorz po wypytaniu mnie o problemy,zbadał mnie,zrobił usg i stwiernził cystę jajnika i zalecił leczenie ginekologiczne.Parę dni wczesniej byłam u ginekologa,który powiedział,że ginekologicznie wszystko jest ok.Po skierowaniu na leczenie przez dr.Krentorza inny ginekolog potwierdził jego rozpoznanie izlecił właściwe leczenie