lekarz Andrzej Krupa

Chirurg dziecięcy

Polecam każdemu Pana Doktora, gdyż to bardzo dokładny i kompetentny lekarz, a przy tym wspaniały człowiek - ciepły i serdeczny. Od razu nawiązał kontakt z córką, która chętnie odpowiadała na pytania, mimo iż początkowo była zestresowana i obawiała się wizyty. Po dwóch wizytach u Pana Doktora mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam i mimo, że dzieli nas ok.40 km zawsze do Niego wrócę, ilekroć będę potrzebowała pomocy dla mojego dziecka. Proszę o nieujawnianie mojego adresu e-mail.

Proszę o nieujawnianie mojego adresu e-mail.

W pełni podpisuje się pod wszystkimi komentarzami. To świetny lekarz i bardzo się cieszę, że na niego trafiliśmy.

Człowiek, który zasługuje na same najlepsze oceny, o którym nie da się powiedzieć nic złego. Oby więcej było takich w naszej służbie zdrowia.

Bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek, stworzony do pracy z dziećmi, wie doskonale jak z nimi nawiązać kontakt, tak aby wizyta u lekarza nie była straszna. Polecam serdecznie

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i rewelacyjnym podejściem do małych pacjentów. Potrafi uspokoić, wszystko wytłumaczyć. Lekarz z powołania. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Nowy Sącz"?

dr
Jolanta Rembiasz