Chirurg Dziecięcy Nowy Sącz

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Polecam każdemu Pana Doktora, gdyż to bardzo dokładny i kompetentny lekarz, a przy tym wspaniały człowiek - ciepły i serdeczny. Od razu nawiązał kontakt z córką, która chętnie odpowiadała na pytania, mimo iż początkowo była zestresowana i obawiała się wizyty. Po dwóch wizytach u Pana Doktora mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam i mimo, że dzieli nas ok.40 km zawsze do Niego wrócę, ilekroć będę potrzebowała pomocy dla mojego dziecka.

Proszę o nieujawnianie mojego adresu e-mail.

Opinia dodana przez: Beata

Multi Scanmed
Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Dziękuję , dziekuję. Pani doktor uratowała mojemu synowi rekę, gdy podzczas zabawy syn z mocnego rozpędu uderzył w zbrojoną szybę bramy wejściowej i zawiesił się rozrywająć i podcinając mięśnie przedramienia

dr n. med. Aleksander Piwowarczyk

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Batorego 81 K
Nowy Sącz

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10