lekarz Cezary Szadek

Chirurg ogólny

1,3

Mama była u tego lekarza i jest niegrzeczny,opryskliwy,chyba pracuje tam za karę. Pacjenci na NFZ chyba są zapisywani do niego , a kasa i tak się zgadza bo NFZ zapłaci a Ci co płacą do szefowej. Tylko,że osoby które są na kasę to sobie na to badanie zasłużyli bo pracowali całe życie i płacili ubezpieczenia,żeby na starość jak im coś doskwiera to będą mogli się zbadać i szacunek,szacunek i empatii trochę Panie doktorze.

Lekarz z fatalnym podejściem do pacjenta, opryskliwy, niegrzeczny , z całkowitym brakiem empatii, ba z całkowitym brakiem poszanowanie drugiego człowieka. Wydawałoby się, ze podejmując się takiej profesji, należałoby liczyć się z tym ze ma się do czynienia z istotami żywymi, myślącymi z uczuciami a nie z towarem, ze będą to ludzie potrzebujący tez wsparcia emocjonalnego. W końcu do lekarza udaje się człowiek z dolegliwościami....

Kiepski chirurg, nie polecam. operował mi przepuklinę pachwinową i spartaczył. po operacji nawet mnie nie odwiedził. Konował i partacz.

Jak nic nie wiedziałam przed badaniem tak i nic nie wiem po badaniu :( Zostałam skierowana do innego lekarza .

Jak nic nie wiedziałam przed badaniem tak i nic nie wiem po badaniu :(
Zostałam skierowana do innego lekarza .