lekarz Cezary Szadek

2,4
2,4
2,1

Bardzo polecam Pana doktora wszystkim!!!! Pełen profesjonalizm! Usuwał mi kaszaki wszystko wytłumaczył sprawnie wykonał zabieg. Bardzo kulturalny i sympatyczny. Gorąco polecam 😊

Miły i sympatyczny lekarz. Usuwał mi znamię na skórze, wszystko dokładnie wytłumaczył, szybko i sprawnie wykonał.

Badanie gastroskopii wykonane szybko i profesjonalnie. Szczegółowe omówienie wyniku oraz zaleceń. Lekarz kompetentny, uprzejmy, empatyczny. Polecam!

Nie polecam nikomu dostać się do tego pseudo lekarza. Bardzo, bardzo niesympatyczny doktor, opryskliwy, i pretensjonalny, bez przebadania pacjenta stwierdza ze nic mu nie dolega i odsyła z pretensjami i krzykiem do domu, po czym inny doktor następnego dnia stwierdza ostre zapalenie płuc i inne choroby u osoby starszej i kieruje pilnie do szpitala. Pan Szadek minął się z powołaniem, nie życzę nikomu na niego trafić w szpitalu Krynickim. Nie można dac jeszcze niższej opinii dla tego ,,Doktora”

Nie polecam tego Pana chyba miną się z powołaniem.Fatalne podejście do pacjenta, niegrzeczne traktuje ludzi ,opryskliwy , traktuje ludzi przedmiotowo. Jeżeli miałbym wybierać to wolałbym innego lekarza a do tego więcej nie zawitam.

Mama była u tego lekarza i jest niegrzeczny,opryskliwy,chyba pracuje tam za karę. Pacjenci na NFZ chyba są zapisywani do niego , a kasa i tak się zgadza bo NFZ zapłaci a Ci co płacą do szefowej. Tylko,że osoby które są na kasę to sobie na to badanie zasłużyli bo pracowali całe życie i płacili ubezpieczenia,żeby na starość jak im coś doskwiera to będą mogli się zbadać i szacunek,szacunek i empatii trochę Panie doktorze.

Lekarz z fatalnym podejściem do pacjenta, opryskliwy, niegrzeczny , z całkowitym brakiem empatii, ba z całkowitym brakiem poszanowanie drugiego człowieka. Wydawałoby się, ze podejmując się takiej profesji, należałoby liczyć się z tym ze ma się do czynienia z istotami żywymi, myślącymi z uczuciami a nie z towarem, ze będą to ludzie potrzebujący tez wsparcia emocjonalnego. W końcu do lekarza udaje się człowiek z dolegliwościami....

Kiepski chirurg, nie polecam. operował mi przepuklinę pachwinową i spartaczył. po operacji nawet mnie nie odwiedził. Konował i partacz.

Jak nic nie wiedziałam przed badaniem tak i nic nie wiem po badaniu :( Zostałam skierowana do innego lekarza .

Jak nic nie wiedziałam przed badaniem tak i nic nie wiem po badaniu :(
Zostałam skierowana do innego lekarza .