Chirurg Ogólny Nowy Sącz

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Dentysta godny polecenia. W trakcie zabiegu, nawet jeśli są komplikacje, zachowuje spokój, kulturę i daje poczucie bezpieczeństwa. Sam od siebie udziela rad jak dbać o miejsce zabiegu i w razie potrzeby zaprasza na wizytę kontrolną. Polecam🙂
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Stanisław Kurek

Chirurg ogólny, Onkolog

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, poruszam się na wózku inwalidzkim. W przychodni ARTMED u lekarza Piotra Budzyńskiego byłem 14.06.2021r. w poczekalni spędziłem 2.5 h, na prośbę żeby lekarz przyjął mnie poza kolejnością lekarz odmówił powiedział że mi się nie należy ten przywilej. Pacjenci nie mają wyznaczonych godziny przyjęcia, są tylko godziny pracy lekarza a pacjenci spędzają po kilka godzin w ciasnej poczekalni narażając się na zarażenie COVID. Zdecydowanie odradzam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Wojciech Schab

Chirurg ogólny

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Nie jest dobrze, jak doktor chirurg zaczyna leczyć remdesivirem pacjenta bezobjawowego na wiadomo jakiwynik wiadomego testu.
"Ja tu rządzę"
Dodatkowo robi problemy z wyjściem pacjenta na własne rzadanie.
Pacjent jest traktowany jak śmieć obecnie.
Szkoda gadać.
Opinia dodana przez: "Niech mnie pan nie wku***a"

dr n. med. Maciej Fortuna

Chirurg ogólny, Urolog

Specjalistyczny Szpital im. Jędrzeja Śniadeckiego
Nowy Sącz ul. Młyńska
33-300 Nowy Sącz

Nie zawsze tytuły i stanowiska świadczą o kompetencji lekarza. Brak zainteresowania pacjentem oraz brak chęci pomocy. Pacjentów umawianych do niego na NFZ przyjmuje w kilka minut. Mimo dwumiesięcznego oczekiwania na wizyte wyszedłem z gabinetu bez jakiejkolwiek pomocy z jego strony. NIE POLECAM.

lekarz Barbara Kmak

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jacek Ślipek

Chirurg ogólny, Ortopeda

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Maciej Tochowicz

Multi Scanmed
Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Ten pan przyjmuje jest bardzo niemiły przyjmuje swoich poza kolejką a jeżeli przyjdziesz na NFZ to czekasz na koniec kolejki. Jak zwróciłem uwagę że już czekam 5 godzin i moja kolejka dawno minęła pan doktor był bardzo nieprzyjemny. Pan doktor nawet się nie silił żeby dokładnie zbadać. Na Na NFZ nie polecam iść do tego Pana bo on biednych nie przyjmuje. A jeszcze jest złośliwy

lekarz Cezary Szadek

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Nie polecam tego Pana chyba miną się z powołaniem.Fatalne podejście do pacjenta, niegrzeczne traktuje ludzi ,opryskliwy , traktuje ludzi przedmiotowo. Jeżeli miałbym wybierać to wolałbym innego lekarza a do tego więcej nie zawitam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krystyna Kmiecik-Jaworska

Centrum Medyczne MEDIKOR
ul. Długosza 45
33-300 Nowy Sącz

Jedna wielka porażka. Po wskazaniu miejsca w którym jest zmiana pani doktor stwierdziła że przecież nic tam nie ma że wymyślam i zajmuję kolejkę innym pacjentom. Dopiero po dłuższym sporze i trzykrotnym rozbieraniu się i ubieraniu "szanowna" pani doktor stwierdziła że faktycznie jest wyczuwalna zmiana. Jednak stwierdziła że zmiana jest mała i że nie ma sensu sie tym zajmować, dodam że wydała taką opinię bez żadnego badania czy prześwietlenia czy ...
Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ogólni w Nowym Sączu