Chirurg Ogólny Nowy Sącz

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Uprzejmy, życiowy, troszczy się o pacjentów, a przy tym bardzo życzliwy. Super człowiek.
Niech inni się uczą i biorą przykład z Pana Doktora, bo tacy lekarze to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Jacek Ślipek

Chirurg ogólny, Ortopeda

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam

Opinia dodana przez: Darek

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Polecam! Najlepszy chirurg w Nowym Sączu. Wyrwanie 8 naprawdę bezboleśnie, dobrze podane znieczulenie, później leki p/bólowe tez skuteczne. Prześwietlenie na miejscu wszystko załatwione na miejscu. Cały personel miły i empatyczny. Zostałam przyjęta w dniu kiedy zadzwoniłam, bez wcześniejszego terminu, za co wielkie dzięki bo stan już był nie do wytrzymania.

Opinia dodana przez: Irena

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5

Opinia dodana przez: Maciej

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania i opinii na dany temat. Ja chcialam powiedziec ze korzytalam z porady kilku lekarzy z roznych miejsc w Polsce . jestem po nieudanym zabiegu kolana. Doktor Piotr bardzo mi pomogl. Jestem mu bardzo wdzieczna. Wciaz sie u Niego lecze. Darze go olbrzymim zaufaniem i nie poszlabym juz do innego lekarza nawet po najmniejsza porade. Dziekuje za uwage ;-)

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Aleksander Piwowarczyk

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Batorego 81 K
Nowy Sącz

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Specjalistyczny Szpital im. Jędrzeja Śniadeckiego
Nowy Sącz ul. Młyńska
33-300 Nowy Sącz

BARDZO JESTEM WDZIĘCZNY P.DR. FORTUNIE ZA LECZENIE MOJEJ ŻONY RYSZARDY D. I POLECAM SIĘ DALSZEJ OPIECE I LECZENIU .LEKARZ WG. MNIE BARDZO KONTAKTOWY I UPRZEJMY.---FRANCISZEK D.

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Jeśli jest się faktycznie chory to nikomu nie odbiera chorobowego grzeczny chociaz małomówny Pan doktor

Opinia dodana przez: Tadeusz