Chirurg Ogólny Nowy Sącz

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Uprzejmy, życiowy, troszczy się o pacjentów, a przy tym bardzo życzliwy. Super człowiek.
Niech inni się uczą i biorą przykład z Pana Doktora, bo tacy lekarze to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Jacek Ślipek

Ortopeda, Chirurg ogólny

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam

Opinia dodana przez: Darek

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tak uprzejmego lekarza, który poświęcił mi czas na wytłumaczenie przebiegu mojej choroby. Obecnie rzadko się trafia na uśmiechniętego lekarza który na samym początku wzbudza zaufanie pacjenta. Polecam wszystkim miłą Panią doktor. Wyrazy szacunku od wdzięcznej pacjentki Łęczyckiej Melisy.

Andrzej Krzak

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Swoją opinię chciałbym rozpocząć od przedstawienia Pana Doktora jako wspaniałego człowieka, który wkłada całe serce w to co robi. Poddałem się ekstrakcji dolnej ósemki ponieważ nie mieściła się w dolnej szczęce i nie wyrosła do końca (była częściowo przykryta dziąsłem i często dochodziło do bakteryjnych stanów zapalnych z ogromnym bólem, które kończyły się antybiotykiem), miała też zagięte korzenie pod kątem większym niż 90 stopni. Pan doktor podszedł do tego z wielkim spokojem nic mi nie obiecując. Mimo mojej odporności na znieczulenia w końcu przystąpił do usuwania nieszczęsnego zęba. Trwało to dosłownie chwilę, później zobaczyłem wyrwanego zęba w całości! Niestety dziura po zębie była głęboka i jak to się często zdarza w takich przypadkach pojawiło się powikłanie tzw. pusty zębodół na co lekarz nie ma już wpływu. Pan doktor objął mnie całkowitą opieką przez 3 tygodnie (kontrole co 2, 3 dni) aż do momentu całkowitego wyleczenia za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Najchętniej napisałbym, że nie polecam wizyty u tego stomatologa, żeby Pan Andrzej mógł odpocząć od masy klientów ale nie zrobię tego i powiem tylko tyle, jak iść do stomatologa to tylko do dr Andrzeja Krzaka.

Opinia dodana przez: Piotr

Zespół Poradni Specjalistycznych
al. Aleje Wolności 49
33-300 Nowy Sącz

Jestem bardzo zadowolony z wizyty podczas zabiegu tak odwróciła moją uwagę pytaniami, że ja wciąż czekałem na zastrzyk ze znieczuleniem podczas gdy już było po zabiegu ;-) bezstresowo i ok... moja ocena 5/5

Opinia dodana przez: Maciej

lek. med. Piotr Budzyński

Lekarz rehabilitacji medycznej, Chirurg ogólny

Przychodnia ARTMED
LWOWSKA 240
33-300 Nowy Sącz

Z przykrością stwierdzam że Pan doktor Budzyński to niestety naciągacz. Na pierwszej wizycie nastraszył nas tak, że pacjent totalnie się załamał. Jak wszystkim przepisał zastrzyki Traumeel ponieważ z tego tytułu ma niesamowite profity. Kilka dni po ciężkiej operacji zalecił intensywną rehabilitacje. Na szczęście jesteśmy niedowiarkami i skonsultowaliśmy to w szpitalu w Nowym Targu. Specjaliści chwycili się za głowę. Stanowczo zabronili chodzić na wizyty do Pana Budzyńskiego. Na tydzień po operacji Pacjent ma odpoczywać a nie forsować codziennie złamanie w drodze do gabinetu lekarza i podczas rehabilitacji oraz narażać się na infekcje z tytułu tak częstych zastrzyków. Traumeel to specyfik który nigdy nikomu nie pomógł ale też nie zaszkodził dlatego Pan doktor tak chętnie go przepisuje. Znam kilku pacjentów Pana Budzyńskiego i każdy bez względu na dolegliwości był szprycowany tym za przeproszeniem gównem. Ludzie którzy Pana Budzyńskiego chwalą po prostu są zaczarowani przez jego idealne podejście do pacjenta. Najpierw nastraszy, później powie że on się tym zajmie, zagra zaangażowanie. Da 50% zniżki na rehabilitację ps.... na której i tak zarabia krocie. Ludzie nie nabierajcie się na to! Wiem że w sączu brakuje dobrych specjalistów ale każdą diagnozę tego lekarza konsultujcie z kimś bo możecie wydać kupę kasy niepotrzebnie. A producent Traumeelu za waszą głupotę wyśle Pana doktora na wypasione wakacje bo nakręca im sprzedaż jak nikt inny.

dr n. med. Aleksander Piwowarczyk

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Batorego 81 K
Nowy Sącz

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Rewelacyjny. Takich ludzi szukać ze świecą i obsypywać złotem.
Ogrom wiedzy doświadczenia i profesjonalizmu w każdym calu.

Specjalistyczny Szpital im. Jędrzeja Śniadeckiego
Nowy Sącz ul. Młyńska
33-300 Nowy Sącz

byłam raz u dr fortuny. miałam bóle i krew a moczu. powiedział że to zapalenie pęcherza a na jednej nerce mam 1 plame, ale to nic grożnego. bóle wracały i ja nie mogłam funkcjonować. co sie potem okazało, miałam 3 duże kamienie i trzeba było natychmiast operować bo zaczęły zatykać ujście z nerki. tak na marginesie polecam lekarzy z mielca np dr gontaszewskiego, on uratoawł mi życie bo dr fortuna to chcieł mnie chyba na cmentarz wysłać...

Opinia dodana przez: emilia27 emiliagron

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Jeśli jest się faktycznie chory to nikomu nie odbiera chorobowego grzeczny chociaz małomówny Pan doktor

Opinia dodana przez: Tadeusz

Chirurdzy ogólni w mieście Nowy Sącz