dr n. med. Stanisław Kurek

Chirurg ogólny, Onkolog

Znakomity lekarz- chirurg. Bezbłędny w opiniach i decyzjach. Wspaniały i ciepły człowiek z otwartym sercem. Serdecznie dziękuję- wdzięczna pacjentka. Barbara

Znakomity lekarz- chirurg. Bezbłędny w opiniach i decyzjach.
Wspaniały i ciepły człowiek z otwartym sercem.
Serdecznie dziękuję- wdzięczna pacjentka.
Barbara

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Znam Dr.Stanisława Kurka osobiście, to specjalista jakich mało i rzadko można spotkać , widać i czuć że kocha swoja pracę,oddał się jej bez reszty tak jak i pacjentom których leczy.Moją mamę też operował z znakomitym skutkiem.Zosia

dr.S.Kurek-Dobra dusza Uśmiechnięty, pomocny, troskliwy i uprzejmy. Takich ludzi można spotkać na co dzień. Żyją wśród nas. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć, aby ich odnaleźć. Niestety nie rzucają się w oczy, więc poszukiwania mogą być naprawdę trudne. Pisze to z łzami w oczach lecz ze szczęścia że w końcu trafiłam na lekarza któremu w pełni ufam.Dziękuje Bogu za takiego lekarza.

dr.S.Kurek-Dobra dusza

Kiedy trafiłem do Pana Doktora miałem 30 lat i ognisko raka skóry. Powiem tak, w życiu nie spotkałem takiego Lekarza - cierpliwy, życzliwy, w 100 procentach profesjonalny. Do gabinetu po badaniach zaprosił również moją Partnerkę - jak powiedział " żeby się nie bała co z Panem będzie". Wspaniały Człowiek i Lekarz. Polecam wszystkim, którzy mają problem natury onkologicznej.

Kiedy trafiłem do Pana Doktora miałem 30 lat i ognisko raka skóry.

Wspaniały doktor. Gdyby nie dr Kurek to mogłoby mnie już nie być na tym świecie. Dziękuję z całego serca!!!

To jest wspaniały człowiek,miły,zdecydowany i opanowany lekarz.Trafiłam do niego z 16 letnią córką do usunięcia guza w piersi!!!Aby więcej było takich lekarzy z powołania!!!Dziękujemy Panie doktorze z całego serca.Barbara z Agatką.

Wspaniały człowiek i lekarz. Mój wspaniały sąsiad , który bez dwóch zdań przyszedł pomóc gdy ta pomoc była potrzebna dla mojego taty. Dzięki Panie Doktorze. Marek P

Życzyłabym wszystkim pacjentom spotkania takiego Lekarza-Cudownego Człowieka,profesjonalistę w każdym calu,Lekarza z powołania, jakich dzisiaj bardzo trudno spotkać,ze wspanialym podejściem do każdego pacjenta!Panie Doktorze- DZIĘKUJĘ!!!!Pacjentka

Bardzo dobry lekarz słucha pacjenta ,pociesza ,tłumaczy,dokładnie bada...w dodatku bardzo uprzejmy. J .G.

J .G.