dr n. med. Stanisław Kurek

Chirurg ogólny, Onkolog

POLECAM DR.KURKA ZAJMUJE SIĘ PACJENTAMI KOMPLEKSOWO POŚWIĘCAJĄC TYLE CZSU ILE TYLKO POTRZEBA WSZYSTKO TŁUMACZY ODPOWIADA NA PYTANIA JEST PRZY TYM BARDZO MIŁY SPOKOJNY I CIERPLIWY SUPER LEKARZ

W pelni polecam innym.Swietny fachowiec , a przy tym mily , uprzejmy z cholernym poczuciem humoru. Z jego gabinetu wychodzi sie bardzo pozytywnie naladowanym. Anna

dr.S.Kurek-Dobra dusza Uśmiechnięty, pomocny, troskliwy i uprzejmy. Takich ludzi można spotkać na co dzień. Żyją wśród nas. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć, aby ich odnaleźć. Niestety nie rzucają się w oczy, więc poszukiwania mogą być naprawdę trudne. Pisze to z łzami w oczach lecz ze szczęścia że w końcu trafiłam na lekarza któremu w pełni ufam.Dziękuje Bogu za takiego lekarza.

dr.S.Kurek-Dobra dusza

Jestem pacjetką dr Kurka od 1997 roku, jest ciepłym, przyjaznym i kompetentnym lekarzem. Szczerze polecam!

Swietny lekarz,świetny fachowiec, wspaniały człowiek. Wielu kobietom pomógł. Zawsze z przyjemnością polecam następnym znajomym.