dr n. med. Maciej Tochowicz

2,2
2,2

Byłam na wizycie u dr. Tochowicza ze skierowaniem z NFZ. Swoje odczekałam, co absolutnie nie jest winą lekarza, a organizacji przyjęć w danej poradni. Dr był uprzejmy, odpowiedział na każde pytanie, czy wątpliwość. Zlecił dodatkowe badania. Czy lekarz ma być miły? Niekoniecznie! Lekarz ma być przede wszystkim dobrym specjalistą i za takiego dr. Macieja Tochowicza uważam. Polecam!

Polecam!

Lekarz nie powinien leczyc ludzi ,krzyczy nie rozmawia z pacjetem nie bada jest arogancki.Nigdy więcej do takich lekarzy mozna dostac zawał na miejscu nie polecam.

Ten pan przyjmuje jest bardzo niemiły przyjmuje swoich poza kolejką a jeżeli przyjdziesz na NFZ to czekasz na koniec kolejki. Jak zwróciłem uwagę że już czekam 5 godzin i moja kolejka dawno minęła pan doktor był bardzo nieprzyjemny. Pan doktor nawet się nie silił żeby dokładnie zbadać. Na Na NFZ nie polecam iść do tego Pana bo on biednych nie przyjmuje. A jeszcze jest złośliwy

Czytając ten artykuł przypuszczam że to ten sam ordynarny lekarz. Mimo że teraz przyjmuje na Śląsku: Rybnik, Katowice. http://nowysacz.naszemiasto.pl/archiwum/orzecznik-nie-bedzie-juz-ponizal-chorych,797980,art,t,id,tm.html

Ludzie uważajcie na tego typa,do niego chodzą wyłącznie młodzi i bogaci jedynie z takimi odpowiednio rozmawia bo do ludzi starszych ,schorowanych i w dodatku niepełnosprawnych nie ma absolutnie za grosz szacunku,w gabinecie MOŻESZ SIĘ POCZUĆ JAK PRZEDMIOT b e z n a d z i e j a !!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista od chorób naczyń, jak ktoś ma problem z zakrzepicą to polecam