Chirurg Ogólny Mikołów

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła.
Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości.
Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina

dr n. med. Maciej Tochowicz

ks. Szafranka 9
Mikołów

Ten pan przyjmuje jest bardzo niemiły przyjmuje swoich poza kolejką a jeżeli przyjdziesz na NFZ to czekasz na koniec kolejki. Jak zwróciłem uwagę że już czekam 5 godzin i moja kolejka dawno minęła pan doktor był bardzo nieprzyjemny. Pan doktor nawet się nie silił żeby dokładnie zbadać. Na Na NFZ nie polecam iść do tego Pana bo on biednych nie przyjmuje. A jeszcze jest złośliwy

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Fantastyczny lekarz,godny polecenia. Miły,uprzejmy. Świetne ma podejście do dzieci. Dziś moja córka miała zabieg w szpitalu rybnickim ,przebiegł szybko i sprawnie. Interesuje się swoimi pacjentami i dba o nich.Jestem pod dużym wrażeniem. Panie doktorze jeszcze raz dziekujemy za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Stefana Okrzei 34
43-190 Mikołów

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

dr Aleksander Czajka

ul. Botaniczna 7c
43-190 Mikołów

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Barbara Dobrowolska

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Centrum Zdrowia w Mikołowie
ul. Ludwika Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Omijajcie tę pseudo lekarke szerokim łukiem! Ta pani nawet na kasę do biedronki się nie nadaje.Czlowiek bez empatii,gburowata,gdyby mogła to nawet by nie spojrzała na pacjenta.Po prostu porażka jako człowiek i lekarz. Łaskę robi że w ogóle siedzi za tym biurkiem.Tragedia.Polsko,dokąd zmierzasz!
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jerzy Zdrzałek

ulica Górka 44
43-196 Mikołów

Wspaniały człowiek i lekarz. Poświęca tyle czasu na pacjenta ile trzeba. Jego diagnozy są bardzo trafne. Człowiek szlachetny, a tym samym godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Janusz Skarysz

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Wiejska 8
43-190 Mikołów

-co mogę powiedzieć, uratował mi życie, pękła mi aorta, miałem 37 lat, żona dwójka dzieci. Ponoć spędzili nade mną całą noc bo bardzo krwawiłem. Minęło 3 lata od operacji, czuję się bardzo dobrze, jedynym ograniczeniem są dla mnie leki obniżające krzepliwość. Ale można śmiało powiedzieć, że ten człowiek ofiarował mi drugie życie.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Jerzy Wójcik

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Chciałem skorzystać z niewątpliwej wiedzy i doświadczenia Pana Doktora i usłyszałem...
za dwa tygodnie
i tyle

lekarz Sławomir Rutczyk

Szpital św. Józefa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Okrzei 27
43-190 Mikołów

Pomimo, ze lekarz bardzo uprzejmy i budzący zaufanie, osobiście nie poleciłbym go nikomu. Diagnoza trochę postawiona z kart, oparta na strzałach i domysłach bez badań. Lekarz nie potrafił określić konsekwencji związanych ze schorzeniem, które mi towarzyszyło. Nie potrafił wytłumaczyć jakie korzyści płyną z leczenia dana metoda. Nie polecam, nie polecam również szpitala w którym pracuje Pan doktor.
Opinia dodana przez: Aleksander

Chirurdzy ogólni w mieście Mikołów