lekarz Barbara Dobrowolska

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Omijajcie tę pseudo lekarke szerokim łukiem! Ta pani nawet na kasę do biedronki się nie nadaje.Czlowiek bez empatii,gburowata,gdyby mogła to nawet by nie spojrzała na pacjenta.Po prostu porażka jako człowiek i lekarz. Łaskę robi że w ogóle siedzi za tym biurkiem.Tragedia.Polsko,dokąd zmierzasz!

Tak nieuprzejmej lekarki nie spotkałam nigdy w zyciu. Była oburzona że śmiem jej zadawać jakiekolwiek pytania. Przecież operację przepukliny miałam w szpitalu i tam mam do lekarza prowadzącego operację się z nimi udać. Poza tym Pani doktor uważa że tydzień po operacji przepukliny mogę wrócić do pracy. Pytając o zgrubienie w brzuchu i o dbanie o ranę odpowiedziała że się sama zagoi od 9-12 m-cy. Jestem młodą kobietą dlatego że leży mi na ładnym wyglądzie brzucha....myślę że nie jeden zwierzak jest lepiej traktowany przez weterynarza niż ja zostałam potraktowana przez tą Panią.