lekarz Robert Gajewski

Chirurg onkolog

Chirurgia Ogólna

Chirurgia Ogólna

Lekarz kompetentny, a zarazem miły i uprzejmy. Podchodzi do pacjenta z empatia, wycisza nadmierne obawy. Prawdziwie uspokaja, to co wydaje się przerażające dzięki niemu staje się mniej straszne. Pierwszy raz miałam di czynienia z tak dobrym człowiekiem i świetnym fachowcem. Polecam!

Ogromna cierpliwość, zrozumienie dla pacjenta, jego niewiedzy. Rzetelne i fachowe wykonanie zabiegu chirurgicznego, a także ciepło i empatia bijące od Pana Doktora, polecam serdecznie :)

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Potrafi rozładować stres pacjenta podczas zabiegów Zna się na rzeczy

Bardzo słaby lekarz... może za kilka lat się wyrobi na razie nie polecam. A co do specjalizacji onkologicznej to człowiek dopiero ją robi więc jeszcze nie ma praktyki w tym zakresie. Nie polecam szukajcie innego doświadczonego lekarza.

Lekarz z powołania, podmiotowo traktuje pacjenta, życzliwy, ciepły przy tym bardzo dobry chirurg, godny polecenia